Sitemizde şuan toplam 3160 film bulunmaktadır.
NETTE İLK

300 : Bir İmparatorluğun Yükselişi izle |1080p|

87
( Yüksek Kalite ) alternatif 2 3D IZLE FILM IZLEYorum yap


FILM BILGILERI 2 sene önce eklendi
300 : Bir İmparatorluğun Yükselişi izle |1080p|
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (54 puanlar, ortalama: 4,43 puan, toplam 5)
Loading...

Frank Miller’ın kitabından uyarlanan ve 300’ün öncesinde yaşananları konu alacak olan filmde, Persler ile Atinalılar’ın karşı karşıya geldikleri büyük Artemis Savaşı’nı konu alacak. Filmin baş kahramanları ise Pers Kralı Xerxes ve Atinalı ünlü general Themistocles olacak.

()

Kategori: 3D Film izle, Filmler, Tavsiye Filmler

 • Tür: , ,
 • IMDB Puanı:
 • Yönetmen:
 • Oyuncular: , , , ,
 • Etiketler: , , , , , , , , , , , , ,

   

  “300 : Bir İmparatorluğun Yükselişi izle |1080p|” filminde 73 Yorum bulunuyor.

  1. mete demiray

   2500 yl önce Yunan – Pers Salamiş savaşnı işlemişler.
   Oldukça iyi bir film. Sahneler muazzam. Tek dikkatimi çeken eksisi hep Pers savaşçları ölüyor…

   1
  2. Cenk

   Filmin daha 4.dksında durdurup kan efektinin gerçekten çok kötü olduğunu belirtmek istedim fakat bunun yüzündende filmi seyretmemek olmaz . Herkese iyi seyirler..

   -2
  3. oguz

   ismi üstünde filim fakat bu kadar çarpıtılması hoş değil..
   pers istilasında Sparta,greklerlerden yardım ister. bu talebe olumsuz yanıt alan sparta elindeki mevcut askerler ile pers öncü birliğiyle çarpışır ve 300 spartalı destanı oluşur..pers öncü savaş gemilerinin bir bölümü Fırtınaya yakalanır ve mora yarım adasına sürüklenir.grekler ile ilk savaşları olur.. işin ciddiyetini anlayan grekler başta bodrum melikesinden ve diğer sehir devletlerinden yardım ister.bodrum melikesi bu talebi reteder.{ tarih filimlerini izleyenler iyi hatırlarlar holuwut bodrum melikesini sapkın bir kıralice olarak göstermesinin sebebi bu retediş öyküsünde sakladır.Halikarnas balıkcısı bundan bahseder..}persler balkanlar ve Avrupanın bir bölümünü işgal ederler..en büyük darbeyide biz türklerin yunan ,avrupalıların grek deikleri topraklar yaşar. öyle ki, yazılı her tablet her sayfaya varıncaya kadar bu günkü İrana götürülür.O Tarihten perslerin müslümanlığı kabul ettiği tarihe kadar; grek medeniyeti kaybolur unutulur gider ta ki, müslüman alimlerin dünyanın her bir tarafından toplanmış depolanmış bu kitap ve yazıtları gün yüzüne çıkarana kadar grekler medeniyeti bilinmez. .yıldırım bayazıt han grekler ile mora yaarım adasının dağlarında karşılaşır latınler tarafından hor görülmüş aşağılanmış 20bin cobanlıkla geçinen bir topluluk olarak görür.
   meydan larus Ansiklopedisinin 2. dünya savasının sonuna kadar basılmış bölümlerinde grek; güvenilmez itimat edilmez hilekar bir topluluk olarak anılır..

   1
  4. miraç

   yunanlıları bu kadar övmek çok anlamsız ama film keyifli kötü değil

   1
  5. double s

   Genel olarak guzel yapmislar filmi ama kan efektleri hic olmamis abi ya. savasmalari tamam ama kan gorunce butun gerceklik gidiyor maalesef..

   3
  HDFİLMCEHENNEMİ.COM