Churchill izle |1080p|

Film ve dizileri farklı alternatiflerden izlemek için üstteki alternatifler kısmından seçim yapabilirsiniz.
Film Bilgileri 7 gün önce eklendi
Churchill izle |1080p|

Churchill izle |1080p|

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (10 votes, average: 4,20 out of 5)
Loading...

Winston Churchill, 1944 Haziran’ında bir milyon askere yakın müttefik kuvettin gizlice İngiltere’nin güney kıyısında toplandığını öğrenir. Avrupa’yı istila etmeye ve Nazilerin sonunu getirmeye kararlıdırlar. Önlerinde duran tek şey ise Churchill’dir. Churchill, 1915 yılında Gelibolu sahillerinde vermiş olduğu yanlış kararın sonuçlarının tekrarlanmasından korkmaktadır. Yıllarca süren çatışmalarla tükenen, kuşku ve depresyondan dolayı rahatsız olan Churchill, ülkesinin Blitz’e direnmesine yardımcı olan bir kahramandır. Ancak, savaş planını destekleme gücünü bulmak için soğukkanlı eşi Clementine’in desteğine ihtiyaç duyacaktır…

Yıl - Ülke: ()

Tür: , ,

Kategori: 1080p Film izle, Filmler

IMDB Puanı:

Yorum Ekle
İsim
E-Mail

Filmden Bir Sahne ile İlgili Bilgi Verecekseniz İşaretleyiniz
Yorumlar (15)
 1. rozdemir

  Bu platformda küfürlü konuşmayı kendime yakistirmiyorum ancak şu Engin gibi gerizekalilara zekalarının seviyesini hatırlatmakta fayda var.Ey dangalak,tarih okumadan şahsiyetleri tanımadan ahmakça yorum yapma.Atatürk gibi bir liderin yaptıklarını böyle mi küçük düşürmeye çalışıyorsun.

 2. BurakK.

  Engin denen Cehl-i mürekkep.Çanakkale'de hükümdar Sultan Hamid degil sultan Reşadtır. Başkomutan yaveri de Enver Paşadır. Mustafa kemal Trablusgarba sürgün edilmemiştir. Vatansever subaylar gönüllü olarak gitmiştir.Halil Kut Paşanın hatıratını okursan orada ne zorluklarla mücadele ettiklerini anlarsın. Çanakkale de zafere hayatlarını ortaya koyarak en büyük katkıyı asker yapmıştır. Ama zafer karada Enver paşa denizde ise Alman deniz subaylarınındır. Sürgün etmişmiş. 2.meşrutiyetle padişahın sürgün yetkisi kaldırılmıştır.

  13
 3. mrt dkmn

  Çanakkalede yaşadığı yenilginin izlerini 30 sene sonra bile unutamayan churchill, aynı sonucu yaşamaktan korkmaktadır. Bu yüzden normandiya çıkartmasının yapılmasına karşı çıkar. Ama artık yaşlanmıştır ve otoritesi tükenmiştir. dönem filmi. Meraklısına...

 4. Evren

  Çanakkale goygoy yorumlarından filmin nasıl olduğunu merak edenler için yazayım. Dönemin havası ve askerlerin politikanın idaresine kadar her alanda söz sahibi olmasını, Churchill'in sarsılan otoritesini ve buna bağlı olarak yaşadığı travmayı film çok başarılı vermiş. Dönemin tarihine meraklıysanız, 20'inci yüzyılın en önemli aktörlerinden birinin iç dünyasındaki çalkantıları merak ediyorsanız, kesinlikle kaçırmayın. İyi seyirler dilerim.

HDFİLMCEHENNEMİ.COM