Dunkirk izle |HD-TS SİNEMA ÇEKİMİ|

Film ve dizileri farklı alternatiflerden izlemek için üstteki alternatifler kısmından seçim yapabilirsiniz.
Uyarı: SES ve GÖRÜNTÜ SİNEMA ÇEKİMİ
Uyarı: SES ve GÖRÜNTÜ SİNEMA ÇEKİMİ
Film Bilgileri 2 hafta önce eklendi
Dunkirk izle |HD-TS SİNEMA ÇEKİMİ|

Dunkirk izle |HD-TS SİNEMA ÇEKİMİ|

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (135 votes, average: 3,55 out of 5)
Loading...

Christopher Nolan’ın 2. Dünya Savaşı’nın kaderini belirleyen olaylardan biri olan Dunkerque Tahliyesi’ni konu edinen filmi, yüz binlerce İngiliz ve müttefik askerlerinin, düşman askerleri tarafından etrafının sarılması ile başlar.
Arkaları deniz olan bir yerde sıkışan askerler, düşman saldırısına karşı çaresiz bir durumda kalırlar. Başrollerinde Mark Rylance, Kenneth Branagh ve Tom Hardy’nin yer aldığı filmin kadrosunda ayrıca Jack Lowden, Aneurin Barnard ve ilk kez film deneyimini yaşacak olan Fionn Whitehead ile Harry Styles da yer alıyor. Filmi kendi senaryosundan uyarlayacak olan yönetmene yapımcılık koltuğunda da Emma Thomas eşlik ediyor.

Yıl - Ülke: ()

Tür: , ,

Kategori: Filmler, Tavsiye Filmler

IMDB Puanı:

Yönetmen: Christopher Nolan

Oyuncular: Tom Hardy, Cillian Murphy, Mark Rylance, Kenneth Branagh, Harry Styles, James D'Arcy, Aneurin Barnard, Jack Lowden, Bobby Lockwood, Barry Keoghan, Miranda Nolan, Adam Long, Bradley Hall

Yorum Ekle
İsim
E-Mail

Filmden Bir Sahne ile İlgili Bilgi Verecekseniz İşaretleyiniz
Yorumlar (89)
 1. enis

  "İngiliz yalakalığına" gerek yok..
  Sıradan bir film..
  Ama, bize en güzelini sunma gayreti içinde olanlara saygı puanı İMDB 10..

 2. graff

  birçok tarihi savaş filmi seyrettim lakin bu film 8.5 imdb puanı hak etmiyor, bence 7 fazla bile. 10 bölümlük band of brother dizisini izleyen ne demek istediğimi anlar.

 3. apoxcx

  Filimin uçak sahneleri harika ancak bunu sinemada hakedersiniz sinemaya gidip bidaha izleyesim geliyor 20 tl kıyım kola mısırınızı alıp filmi izleyin evde izleyip bişey anlamasınız sinemada imax ile harika bir film olmuş

  -5
 4. nurtan

  En az bin adamın kuşatılıp amanin nasıl kaçtığına duygu katmaya çalışılmış bir film. En az bin adamın kaçmak yerine savaşmayı tercih etmemesi ayrı bir garabet. Diğer tuhaflık bu kuşatanlar nerede birader? 3 savaş uçağıyla 1000 civarı figüranla film çek! Bir de gerçek bir olaydan alınması durumu yok mu, lan hakikaten Kurtuluş Savaşını yok sayan embesillere içimden geçenleri saymayayım. Seyredin anlarsınız.

HDFİLMCEHENNEMİ.COM