The Disaster Artist izle |DVDSCR|

Film ve dizileri farklı alternatiflerden izlemek için üstteki alternatifler kısmından seçim yapabilirsiniz.
Uyarı: SES ve GÖRÜNTÜ DVDSCR
Uyarı: SES ve GÖRÜNTÜ DVDSCR
Film Bilgileri 2 hafta önce eklendi
The Disaster Artist izle |DVDSCR|

The Disaster Artist izle |DVDSCR|

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (19 votes, average: 4,47 out of 5)
Loading...

Film yapmanın sevinci ve deliliği üzerine keyifli bir saygı duruşu niteliğinde olan The Disaster Artist, eksantrik sinemacı Tommy Wiseau ve onun en iyi arkadaşı olan aktör Greg Sestero’nun çılgın maceralarını anlatıyor. Bu iki sevimli haylaz adam, Los Angeles’a taşınır ve kendi uzun metraj filmlerini çekerek Hollywood rüyasını yaşamaya çalışır. Kendilerini unutulmaz derecede komik ve tahmin edilemez bir prodüksiyonun içinde bulan bu ikili, sinema tarihinin en kötü şöhretli, tuhaf ve bir o kadar da sevilen filmlerinden olan The Room’a imza atar.

Yıl - Ülke: ()

Tür: , ,

Kategori: Filmler, Tavsiye Filmler

IMDB Puanı:

Yorum Ekle
İsim
E-Mail

Filmden Bir Sahne ile İlgili Bilgi Verecekseniz İşaretleyiniz
Yorumlar (10)
 1. jonturk

  Bremınlarrr....Adam değişik Türkçesi bu para da çok film cekeyım demıs ama arka planı anlamak lazım ...Bir dram ,bir komedi bu hayattaki gel gitler ,beklentiler ve hayaller... Herkes biraz Tommy gibi aslında ...İyi seyirler tavsiye edilir. Olgun bir sekılde izlemelisiniz...filmi zaten kafanız iki gün daha sizden habersiz düşünecek ve zamanla bir seyler anlamaya baslayack....

 2. blackhawk

  bu arkadaş "Tommy" marsın köyünden. merkezden bir yelerden olaydı belki biraz daha anlaşılma şansı olurdu.

 3. rıfat

  the room (2003) filmine 1 saat 40 dakika dayanabilirseniz bu filmi izlerken gözyaşlarınızı tutamazsınız. enteresan tarafı gülmek mi ağlamak mı belli değil.

 4. İlkin

  The Roomu izlemedim bu filmde öyle bir filmin olduğunu anladım. Film gayet güzel sıkılmadan izledim tavsiye ediyorum mutlaka izleyin ;)

 5. Bahar

  Bu kadar kötü bir film olamaz imdb 8 puana aldanıp izledim yoksa yorum yapmazdım arkadaşlar bu film resmen bubi tuzağı

  -3
 6. Filmcini

  The Room gerçekten çekilmiş bir filmdir uğruna sayısız efsaneler hikayeler atılmış fan sayfaları oluşmuş kült filmlerin efsanesidir bu filmde o filmi anlatıyor izleyen hiçbir seyircinin aynı fikirde olmadığı tek film

HDFİLMCEHENNEMİ.COM