The Promise izle |1080p|

Film ve dizileri farklı alternatiflerden izlemek için üstteki alternatifler kısmından seçim yapabilirsiniz.
Film Bilgileri 2 ay önce eklendi
The Promise izle |1080p|

The Promise izle |1080p|

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (101 votes, average: 2,04 out of 5)
Loading...

Osmanlı İmparatorluğu’nun son günlerinde geçen The Promise, Paris’teki tanınmış bir Amerikan gazeteci, güzel ve kültürlü Ana ile başarılı bir tıp öğrencisi olan Michael arasındaki bir aşk üçgenini izliyor…
Terry George’un yönetip senaryosunu Robin Swicord ile kaleme aldığı filmin başrollerinde ünlü aktörler Christian Bale, Oscar Isaac ve Charlotte Le Bon yer alıyor.

Yıl - Ülke: (),

Tür: ,

Kategori: 1080p Film izle, Filmler

IMDB Puanı:

Yorum Ekle
İsim
E-Mail

Filmden Bir Sahne ile İlgili Bilgi Verecekseniz İşaretleyiniz
Yorumlar (70)
 1. Muhsin

  Film ermenileri tamamen masum gösteren ülkemiz üzerinde birtakım hayalleri olanların uydurmasından başka birşey değil, yine de izlenmeli ki ülkemizin ne kadar kıymetli olduğu ve içerideki insanları birbirinden ayırmak bölmek için ne kadar uğraşıldığı görülmeli...

 2. kürşat

  bu film kocaman bir yalan , orada yapıldığı söylenen işkenceler ve katliamlar ermeni çeteleri tarafından türk köylere uygulanmıştır. ve halkın yer değiştirmesi olayı bu durum yüzünden gerçekleşmiştir.

  Dünya da savaş suçu , soykırım , katliam gibi suçları işlemeyen tek millet biziz ve bu konuda her zaman her mekan da verilemeyecek hesabımız yoktur.

  bizim binlerce yıllık devlet - ordu - geleneğimiz de , örf ve adetlerimizde sivile silah doğrultmak yoktur olmamıştır.

  kurduğumuz devletler imparatorluk gücünde olmuştur ve herhangi birinde biz herhangi bir milleti yeryüzünden silmek istese idik silerdik dünya da buna sesini çıkartamazdı.

  bizim için her insan dosttur , komşudur , misafirdir.

 3. Mehmet

  Gerçekten kusursuz bir film harikulade.Gerçekler bazen acıdır bazende acıtır tarafsız bir şekilde izlerseniz filmin kusursuz gerçek olduğunu görürsünüz.Batıl inanç bile oluşturulmuştu o dönemlerde ''3 ermeni öldürürsen cennete gidersin,Ermeni katli helaldir vs.'' Yaptıgın suçu,hatayı kabullenmek erdemliliktir almanlar nasılda yaptıgı soykırımı kabul ediyorsa türkiye cumhuriyetide aynı erdemliliği gösterip kabullenmesi gerekir hatta gerekirse geçmişti aileleri soykırımda ölenler için tazminat bile verilebilir.Bu dünyayı güzelleştirmek için barış ülkesi olmalıyız herkes isveç finlandiya yerine bizi örnek göstermeli ama gel görki bizim gençler barbarlıkla büyüyor akıllarına barışı aşılamak varken ölümü aşılıyorlar yok bilmem ''Osmanlıydık her ülkeden güçlüydük heryeri fethetmiştik,herkesi haraca bağlamıştık'' gibisinden yetiştiriliyor oysaki -Oğlum eskiden kan dökmeyi seven ataların vardı bu senin geçmişin ve öyle kalsın onlar gibi yaşamak yerine barışçıl ol ... Demek varken akıllarını kan,ölüm,vahşet ile bozuyorlar.

  -11
 4. hagop

  muhtesem bir film bu satirlari yazyorum ama gormeden cunki hala gozyaslarim akiyor hepsini biliyorum cunki ben oradaki o kurtulmus olan yetimlerden birilerinin torunuyum bir sey soylemek istiyorum ( hic kimseye kinim yok ) tesekurler admin cesaretiniz dolayi

 5. Tolga

  Ne severmişiz düşmanımızı; Mehmetçiğin kafasını kesip hatıra diye götüren anzak'ı, Mısır'da Türk esirleri ilaçla kör eden ingiliz'i baş tacı etmiştik. Doğuanadoluda Türk köylerini çoluk çocuk yakan bir ermeniler kalmıştı. Bir şey tekrarlandıkça inandırıcılığı artar, bu filmin ne işi var bu sitede, ermeniler benzer bir filmi yayınlar mı sanıyorsunuz. Milliyetçiliğin objektiflği olmaz öyle bir dünya yok.

HDFİLMCEHENNEMİ.COM