28 Hafta Sonra izle

Film ve dizileri farklı alternatiflerden izlemek için üstteki alternatifler kısmından seçim yapabilirsiniz.
Film Bilgileri 3 sene önce eklendi
28 Hafta Sonra izle

28 Hafta Sonra izle

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (42 votes, average: 4,57 out of 5)
Loading...

Rage virüsünün Britanya adalarına yayılmasının yarattığı kaos kontrol altına alınmış ve insanlar yavaş yavaş boşaltmak zorunda kaldıkları evlerine geri dönmeye başlamışlardır. Amerikan ordusu da, Londra’nın çeşitli yerlerinde düzenin sağlanması ve insanların güvenle evlerine yeniden yerleşebilmelerini sağlamak için yardım etmektedir.

Fakat Rage virüsü, bütün planları alt üst edecek kadar tehlikeli ve sinsi bir virüstür. Herkesin, tehlikenin geçmiş olduğunu düşündüğü bir anda kenara çekilmiş ve çok daha tehlikeli bir şekilde yeniden harekete geçeceği zamanı beklemektedir. Nitekim evlerine geri dönebilmenin sevincini yaşayan bir ailenin ferdi, korkunç virüsü hala vücudunda taşımaktadır. Virüs ise yeniden ortaya çıkacağı en doğru zamanı beklemektedir.

Danny Boyle tarafından yönetilen ilk film 28 Gün Sonra’nın ardından beş yıl sonra çekilen bu devam filminde yönetmen koltuğunu, Bahis filminin yönetmeni ve senaristi Juan Carlos Fresnadillo devralıyor.

Yıl - Ülke: (),

Tür: , ,

Kategori: Filmler

IMDB Puanı:

Yorum Ekle
İsim
E-Mail

Filmden Bir Sahne ile İlgili Bilgi Verecekseniz İşaretleyiniz
Yorumlar (17)
  1. fatih

    sakın izlemeyin burda bi kaç kişi güzel demiş ona aldandım ne kurgusu ne sahneleri beş para etmez dikkaT SPOİLER bi aile var ülkenin icini dışa çıkarıyolar

  2. Selçuk

    Filmin sonu saçma ya da film güzel değil diyenler yorumlama ve izleme kapasitesi açısından zayıf olan kişilerdir. Film gayet güzel zeka yaşı yüksek insanlara hitap ediyor ergen filmi değil.

HDFİLMCEHENNEMİ.COM