Barry Seal: Kaçakçı izle |1080p|

Film ve dizileri farklı alternatiflerden izlemek için üstteki alternatifler kısmından seçim yapabilirsiniz.
Film Bilgileri 1 ay önce eklendi
Barry Seal: Kaçakçı izle |1080p|

Barry Seal: Kaçakçı izle |1080p|

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (164 votes, average: 4,46 out of 5)
Loading...

80`lerde Pablo Escobar icin pilotluk ve uyuşturucu kaçakçılığı yapan Barry Seal aynı zamanda da CIA için çalışmaktadır. Amerika tarihindeki en büyük operasyonlardan birini yürüten Seal, CIA için silah kaçakçılığı da yapmıştır. Pilot Barry Seal’in hayatından uyarlanan filmin yönetmenliğini Doug Liman üstlenirken, başrollerinde ise Tom Cruise, Domhnall Gleeson ve Jesse Plemons yer alıyor.

Yıl - Ülke: ()

Tür: , ,

Kategori: 1080p Film izle, Filmler, Tavsiye Filmler

IMDB Puanı:

Yorum Ekle
İsim
E-Mail

Filmden Bir Sahne ile İlgili Bilgi Verecekseniz İşaretleyiniz
Yorumlar (82)
 1. alper988

  güzel film. tamamen yaşanmış bir hikaye googleye Barry Seal yazarsanız gerçek resimleri hatta eskobarı pusuya düşürdüğü fotoğrafları bile var.

 2. Ceylin

  Güzeldi, Güldürdü, Eğlendirdi. 1980lerde geçen Barry Seal adlı adamın hayat hikayesi; kaçakçılık üzerine. Bildiğimiz elden veya karadan değil, direk uçaklar ile :)

  Paranın hatta fazla paranın nelere yol açabileceği mizahla harmanlanıp anlatılmış işte :) İlemekte kararsız kalanlar için, açın açın izleyin :D ciddiyim, ben eski filmleri veya eski tarz çekimleri sevmem ama güzeldi. Şimdiden iyi seyirler burayı okuyan can'larım <3

 3. Mehmet

  Geçmişten günümüze ABD'nin pisliğini anlatan MÜKEMMEL bir film
  Herkesin izlemesini tavsiye ederim akıcı bir film

 4. aqcakocali

  günlerdir beklediğim filmdi; teşekkürler kaan,
  bir amerikan rüyası pisliğini anlatan güzel film daha açık söyleyim bikaç saat daha olsa izlenirdi; god of war filmi tarzında tabiki tom cruise farkıyla...

 5. ertunç destereci

  ABD nin Arka Planında Neler Döndüğünü Güzel Bir Şekilde Anlatmışlar, Dahada Kötüsü ABD ye Çalışanların Sonunuda Tam Olarak Ortaya Koymuşlar, Çok Güzel Kalite Bir Yapım Tavsiye Ederim ..

 6. sıradan izleyici

  güzel bir film olmuş bence, sıkılmadan izledim. arkadaşlar bence önce filmi izleyin, yorumlara sonra bakarsınız; malum spoiler butonuna rağmen filmde olan bitenler hakkında laf yumurtlayan tek hücreliler var, zaten n'apacaksınız başkasının ne düşündüğünü, aç izle, sarmazsa izlemezsin, ben izliyorum beğendiğim film olursa yorumlara bakıyorum; bakalım kim ne demiş diye, öylesine vakit geçirmelik :))

 7. jammy

  adam devlete çalişti iş bitti adamın parasına el koydular adam kendı ölümüne yavas yavas gitti yazık olmuş aç gözlü olmasaydı kurtulabılırdı

  -21
HDFİLMCEHENNEMİ.COM