Dunkirk izle |1080p|

Film ve dizileri farklı alternatiflerden izlemek için üstteki alternatifler kısmından seçim yapabilirsiniz.
Film Bilgileri 3 ay önce eklendi
Dunkirk izle |1080p|

Dunkirk izle |1080p|

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (287 votes, average: 3,58 out of 5)
Loading...

Christopher Nolan’ın 2. Dünya Savaşı’nın kaderini belirleyen olaylardan biri olan Dunkerque Tahliyesi’ni konu edinen filmi, yüz binlerce İngiliz ve müttefik askerlerinin, düşman askerleri tarafından etrafının sarılması ile başlar.
Arkaları deniz olan bir yerde sıkışan askerler, düşman saldırısına karşı çaresiz bir durumda kalırlar. Başrollerinde Mark Rylance, Kenneth Branagh ve Tom Hardy’nin yer aldığı filmin kadrosunda ayrıca Jack Lowden, Aneurin Barnard ve ilk kez film deneyimini yaşacak olan Fionn Whitehead ile Harry Styles da yer alıyor. Filmi kendi senaryosundan uyarlayacak olan yönetmene yapımcılık koltuğunda da Emma Thomas eşlik ediyor.

Yıl - Ülke: ()

Tür: , ,

Kategori: 1080p Film izle, Filmler, Tavsiye Filmler

IMDB Puanı:

Yönetmen: Christopher Nolan

Oyuncular: Tom Hardy, Cillian Murphy, Mark Rylance, Kenneth Branagh, Harry Styles, James D'Arcy, Aneurin Barnard, Jack Lowden, Bobby Lockwood, Barry Keoghan, Miranda Nolan, Adam Long, Bradley Hall

Yorum Ekle
İsim
E-Mail

Filmden Bir Sahne ile İlgili Bilgi Verecekseniz İşaretleyiniz
Yorumlar (210)
  1. şahin1666

    Bu filmi 1940 - 1950 Holywood'u yapsa daha görkemli yapardı. Muhteşem bir konu kurgudaki ve senaryodaki saçmalıklar yüzünden heba olmuş.

  2. mevlüt

    Ben açıkca söylemek gerekirse 8 üstü bir savaş filminden beklediğim sürükleyiciliği bulamadım. Çok ağır geçen bir film. Başlangıç sahnesi hariç çok sıkıcı...

HDFİLMCEHENNEMİ.COM