3 Nesil izle |1080p|

Film ve dizileri farklı alternatiflerden izlemek için üstteki alternatifler kısmından seçim yapabilirsiniz.
Film Bilgileri 2 ay önce eklendi
3 Nesil izle |1080p|

3 Nesil izle |1080p|

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (7 votes, average: 4,00 out of 5)
Loading...

Filmde bir ergenin, kızlıktan erkekliğe geçişi ve ailesinin bu gerçeği kabullenişi anlatılıyor. Klinik bir vaka olarak kız vücudunda dünyaya gelmiş ama aslında erkek olan bu gencin topluma uyum sağlayışı konu alınıyor.

Yıl - Ülke: ()

Tür:

Kategori: 1080p Film izle, Filmler

IMDB Puanı:

Yorum Ekle
İsim
E-Mail

Filmden Bir Sahne ile İlgili Bilgi Verecekseniz İşaretleyiniz
Yorumlar (7)
 1. Numan

  Anneanne hemcinsiyle duygusal bağ kurmuş, ayrıca anne iki öz kardeşle birlikte olup kızın hangisinden olduğuna emin olamamış ve esas kız erkek olmaya karar vermiş. Filmin dramla ilgisi yok bariz ltbg propagandası. Şu taraf olup savunan nesebi belirsiz zerzevat da buna sanat deyip ayılıp bayılıyor. Türkiye asla hollanda olmayacak. Yormayın küçük fikirlerinizi

 2. empre

  Harika film ön yargılarınızı bir kenara bırakın öle izleyin.Homo gay ve ya trasn konulu olunca direk saldıran garip bir potansiyel var neden se??? ben çok beğendim insan ruhu karmaşıktır gizli duygularınız var fazla saldırmayın fark edilirsiniz sonra :))))

  -1
 3. kartal

  @romantikaone
  birader önce sen herkes yazmasını öğren sonra sinema falan izle ya da git acun izle sana göre değil film işleri falan

 4. romantikaone

  Heryerde toplumu homosexuel dönüştürme çabaları var.Oyuna gelmeyin biz müslümanız herkez hassas olsun sayın admin..Kaldırın yayından bu filmi.Allah günah demiş lanet etmiş ötesimi var.

  -18
 5. DuyguJean

  Escinsellik ve transseksuellik hakkinda cok nadir filmler olsada gün gectikce bu rakam artiyor ve buna sahit olmak cok güzel. Trans bireyin duygusal,psikolojik ve ailesel sorunlarini ele aldigi kadar, trans bireyin ailesinin sorunlarini,zorluklarini,vermesi gerektigi kararlarin ve korkularini ele alan bir film olmus. Keske her trans veya escinsel bireyin ailesi bu derecede sevgi dolu,güclü,ve saygili olabilse. Filmi begendim konuyu yerinde anlatmis. Noami Wattsin oyunculugunu cok seviyorum, kadin her role uyuyor resmen.

  -10
HDFİLMCEHENNEMİ.COM