American Honey izle |1080p|

Film ve dizileri farklı alternatiflerden izlemek için üstteki alternatifler kısmından seçim yapabilirsiniz.
Film Bilgileri 10 ay önce eklendi
American Honey izle |1080p|

American Honey izle |1080p|

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (44 votes, average: 3,61 out of 5)
Loading...

Yaşadığı fakir ve zavallı hayattan bıkmış olan Star, karşısına bir anda çıkan Jack’in cazibesine kapılır. Kapı kapı dolaşıp magazin üyeliği satan bir grup evsiz gençin başındaki isimlerden olan Jack, Star’ı da bu hayata çeker. İçinde yaşadığı koşullardan Jack’e ve bu minibüse koşan Star’ı neyle karşılaşacağını bilmediği yepyeni bir hayat beklemektedir. Yönetmen ve senarist koltuğunda Andrea Arnold yer aldığı American Honey’nin başrollerinde Sasha Lane ve Shia LaBeouf yer alıyor.

Yıl - Ülke: (),

Tür:

Kategori: 1080p Film izle, Filmler

IMDB Puanı:

Yorum Ekle
İsim
E-Mail

Filmden Bir Sahne ile İlgili Bilgi Verecekseniz İşaretleyiniz
Yorumlar (29)
  1. yvz

    fena değil ben izlerken sıkılıp bunalmadım hayata dair birçok doğru ve yanlış durumların olduğu ilginç bir film tavsiye konusunda kararsızım...

  2. ahmet

    Yıkık ,içten çürümüş amerikan rüyasının altında yatanları metaforlarla anlatan çılgın ve anlayabilene manalı görsel şölenli bir film.Aldığı puanı hakediyor.bir insanın içinde erdem varsa o ne yaparsa yapsın çizgisini bozamıyor .Star`ın hamurunda iyi kadınlar var, doğruluk var , umut var,geride bıraktılarına dönme arzusu var..filme bu önermelerden bakmazsak,filmde bizim gençliğin özendiği boş özgürlük ve kötü alışkanlıklar var.insanı etkileyen düşünmeye sevk eden bir film.izleyin..

HDFİLMCEHENNEMİ.COM