Amityville: The Awakening izle |1080p|

Film ve dizileri farklı alternatiflerden izlemek için üstteki alternatifler kısmından seçim yapabilirsiniz.
Film Bilgileri 2 hafta önce eklendi
Amityville: The Awakening izle |1080p|

Amityville: The Awakening izle |1080p|

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (15 votes, average: 3,73 out of 5)
Loading...

3 çocuğuyla birlikte yeni bir başlangıç yapmak isteyen bekar bir anne, yeni bir eve taşınır. Ancak evin kanlı geçmişinden haberdar olmayan aile eve musallat olmuş varlıklara karşı hayatta kalabilme mücadelesi vermek zorunda kalacaktır.

Yıl - Ülke: ()

Tür: ,

Kategori: 1080p Film izle, Filmler

IMDB Puanı:

Yorum Ekle
İsim
E-Mail

Filmden Bir Sahne ile İlgili Bilgi Verecekseniz İşaretleyiniz
Yorumlar (16)
  1. Coefendi

    Korku filmlerini seven birisiyim IMDB puanı düşük zaten korku filmleri 6.5 yukarısını zor görür gel gelelim filme konusu güzel ama işlenişi fena değil diyelim bi kaç yerde beni korkuttu gerilimi iyi diyebilirim bazı korku filmlerinde karanlık sahnelerde bi şey göremezsin ya bunda yok güzel yani. Eli yüzü düzgün izleyin.Korku filmlerini sevenler izlesin pek izlerken keyif aldım.

  2. cezn

    Aman uydurmasyon bişey olmuş.ne gerildim ne korktum.cakmalar hiçte iyi olmuyor.tamam devam filmi gibi olmuş ama ben hiç begenmedim.

  3. muh.

    H.wood artik tukendi yeni konu bulamadigi icin eskileri isitip,isitip onumuze koyuyor, C.heston un .planet of apes ini seyrettiysen oburleri ,yavan gelir herseyin originali iyisidir gerisi,taklittir,.IT muthis gise yapti fakat yeni bir fikir uretemi yok,.simdide blade runner, geliyor,iyi sinama izleyicisi iseniz bu filmi pas gecin ,her sonraki sahnesini tahmin edebilirsiniz cunku..

HDFİLMCEHENNEMİ.COM