Annabelle: Kötülüğün Doğuşu izle |1080p KORSUB|

Film ve dizileri farklı alternatiflerden izlemek için üstteki alternatifler kısmından seçim yapabilirsiniz.
Uyarı: SES ve GÖRÜNTÜ 1080p KORSUB
Uyarı: SES ve GÖRÜNTÜ 1080p KORSUB
Film Bilgileri 1 ay önce eklendi
Annabelle: Kötülüğün Doğuşu izle |1080p KORSUB|

Annabelle: Kötülüğün Doğuşu izle |1080p KORSUB|

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (125 votes, average: 4,34 out of 5)
Loading...

Oyuncak bebek yapımıyla uğraşan bir adam ve eşi mükemmel bir aile hayatı sürerken büyük bir trajediyle karşı karşıya kalırlar. Küçük kızları hayatını kaybeder. Aradan birkaç yıl geçtiği halde acıyı atlatamayan çift kapanan bir yetimhanenin kızlarını ve görevli rahibesini evlerinde misafir olarak ağırlarlar. Ancak bu küçük kız grubu, özellikle de Janice, oyuncakçının yarattığı lanetli Annabelle’in hedefi olacaktır…
Korku Seansı serisinin ilk filminin spin-off projesi olan Annabelle’in büyük gişe başarısı kazanmasının ardından çekimine karar verilen 2. filmidir.

Yıl - Ülke: ()

Tür: ,

Kategori: 1080p Film izle, Filmler, Tavsiye Filmler

IMDB Puanı:

Yorum Ekle
İsim
E-Mail

Filmden Bir Sahne ile İlgili Bilgi Verecekseniz İşaretleyiniz
Yorumlar (66)
 1. Zura

  Tüm yorumları tek tek okudum spoiler vermeden yazmaya çalışayım. ilk filme mesaj gönderiyor falan diyenler olmuş ama adı üzerinde CREATION aslında bu filmin bittiği yerde ilk film başlıyor. izlemeyi düşünenler için önce bu filmi izleyip peşinden ilk filmi izlerseniz en az 1 bölümü daha olan mini dizi gibi (arada bazı eksiklikler olsa dahi) serilerin birbirine bağlandığını göreceksiniz. ayrıca ilk filmde charles manson a bağlamaları da süper olmuştu :) aradaki eksikliklerin de muhtemelen devam filmi ya da filmlerinde gösterileceğini düşünüyorum.

  YAZININ BUNDAN SONRASI SPOİLER İÇERİR

  bu filmde atladığı 12 yılı ve ilk filmden anladığımız charles manson ın tarikatindeki gerçirdiği zamanlardan da birazçık araya serpiştirirlerse film biraz yolundan sapsa dahi tadından yenmez.
  Annabelle in ilk filmden sonra ortadan kayboluşundan sonraki ve en son olarak The Conjuring filminde gördüğümüz cam kafesin içine girene kadarki boşluğu doldurmaları için birden fazla film gerekli diye düşünüyorum. bu filmde atladıkları 12 yılı, 1. filmin sonrasını ve araki boşlukları da doldurduklarında ortaya en az 4 filmlik güzel bir seri çıkar. Hatta The Conjuringdeki MR and MRS Warren ın lanetli envanterine katılma hikayesini de eklerlerse güzel bir virgül ile conjuring e geçiş yapmış olurlar bence..

 2. nil

  Annabelle bebekle ilgili o kadar cok sey seyretmisim ki bana zevk vermedi you tube da belgesellerine de baktim ,Bilmeyenler icin ilginc olabilir.

 3. Miraç

  Filmin sonunu anlayabilmek için ilk filmini izlemeniz lazım. Sonu cidden efsaneydi 5dk felan kendime gelemedim :D

HDFİLMCEHENNEMİ.COM