Anti Matter izle |1080p|

Film ve dizileri farklı alternatiflerden izlemek için üstteki alternatifler kısmından seçim yapabilirsiniz.
Film Bilgileri 4 ay önce eklendi
Anti Matter izle |1080p|

Anti Matter izle |1080p|

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (57 votes, average: 3,47 out of 5)
Loading...

Filmde, Oxford öğrencisi olan Ana’nın solucan deliğinden geçme deneyinin ardından yeni anılar oluşturamadığını fark edişini , olanları anlamaya ve yaşamında yükselen korku arkasında kim olduğunu bulmak için giderek umutsuzca çabalarını karşımıza seriyor.

Yıl - Ülke: ()

Tür: ,

Kategori: 1080p Film izle, Filmler

IMDB Puanı:

Yorum Ekle
İsim
E-Mail

Filmden Bir Sahne ile İlgili Bilgi Verecekseniz İşaretleyiniz
Yorumlar (53)
 1. mehmets

  arkadaşlar bilim kurgu,gizem ağırlıklı film seviyorsanız bu film sizi kesmez,beni kesmedi.He uyumadan önce ekrana bakarak uyuyakalmak istiyorsanız açın filmi izleyin.Dram ağırlığı çok.İngiliz yapımı olduğu belli oluyor amerikan filmlerinden farkını hemen anlayabiliyorsunuz.Ama film genelde hoş,izlenebilir seviyede kötü bir film değil kesinlikle.Konusunda senaristler anıları yerine solucan deliğinin özelliklerinden vursaydı çok daha güzel yapım olurdu.

 2. Klasik

  Film çok sıkıcıydı Yıllardır film izlerim ama bu kadar yavaş ilerleyen ve gizem katalım derken iyice bunaltan bir filme daha rastlamadım

 3. guray

  Sonu ve değişik konusu açısından bakıldığında oldukça başarılı bir film. Yavaş ilerlediği doğru ama sıkmadan ve detayları vermesi açısından filmin bu tempoda gitmesi gerektiğini düşünüyorum 10 üzerinden 7 alır. Çok teşekkürler.

  -1
HDFİLMCEHENNEMİ.COM