Anti Matter izle |1080p|

Film ve dizileri farklı alternatiflerden izlemek için üstteki alternatifler kısmından seçim yapabilirsiniz.
Film Bilgileri 1 ay önce eklendi
Anti Matter izle |1080p|

Anti Matter izle |1080p|

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (54 votes, average: 3,39 out of 5)
Loading...

Filmde, Oxford öğrencisi olan Ana’nın solucan deliğinden geçme deneyinin ardından yeni anılar oluşturamadığını fark edişini , olanları anlamaya ve yaşamında yükselen korku arkasında kim olduğunu bulmak için giderek umutsuzca çabalarını karşımıza seriyor.

Yıl - Ülke: ()

Tür: ,

Kategori: 1080p Film izle, Filmler

IMDB Puanı:

Yorum Ekle
İsim
E-Mail

Filmden Bir Sahne ile İlgili Bilgi Verecekseniz İşaretleyiniz
Yorumlar (49)
 1. Miray

  öncelikle şunu söylemek isterim ki filmi daha izlemedim. Ama yorumlarınızı okudum. Bazılarınız beğenmiş ve bazılarınız ise nefret etmiş. Ben taraf tutmuyorum ama her iki tarafta birbirlerinin düşüncelerine saygı duymalı, eğer duymayacaksa da (bunu beceremiyosa) en azından görmezden gelsin. Kimse kimseye karışamaz...NOKTA...

  -8
 2. SON IMPARATOR

  Film gayet güzel ve sürükleyiciydi. Oldukça merak uyandırdı ve finalide süprizli bitti...Kötü yorumlar yapanların filmdeki bütçeye bakması gülünç ve anlamsız.. Gizem severler için ideal bir film tavsiye ederim....

 3. Ali Karatay

  Çok iyi bir film. Bir filmde katharsis arayanlara göre bir film değil bu, baştan sona kadar izleyiciyi germek, sinirlerini bozmak üzere kurulmuş bir film, karakterler bile sinir bozucu (misal filmdeki polise dalıp o fıstıkları... neyse), özellikle böyle kurgulanmış. İyi bir film izlemek isteyenler hiç durmasın dalsın, heyecan, kahramanla özdeşleşme, katharsis arayanlar başka kapıya.

  -1
 4. fantastıc007

  fılmı anlamayanlar yorum yapmıs. fılmın sonunda solucan delıgınden gecerken bır goruntusunun gerıye kalıp yasaması ve yenı anılar yasamaması. sonundada tırtıl ıpek yapmıs yapamıyordu. bayagı gızemlı ve son sanıyesınde 3 ununde yanıldıklarını anlıyorsun

  -6
 5. HSYN

  Time Machine (1960), Triangle, The Prestige : sadece benim yakalayabildiğim alıntı yapılan filmler. Dikkatli izleyin belki siz de birkaç film bulabilirsiniz. Donnie Darko ? acaba ?

 6. Ufuk

  Farklı bir senarist , farklı yönetmen ile çok daha mükemmel olabilecek bir konuya sahip. son iki üç dakikası bilim kurgu geri kalanı ağır şizofreni. Filmdeki bir saat yirmi dakika boş geçiyor. Aslında film bir saat on dakikadan başlayıp ileriye doğru gitmeliydi. Konu süper , işlenmesi rezalet. Bilim kurgu , gizem hayranları zevk alabilir mi bilmiyorum , fakat günde on saat film izleyen ve neredeyse izleyecek film bulamayan beni bile hafif sıktı. Özür diliyorum ama kafayı yedim adeta son anlarda konunun , fikrin böylesine ilginç ve güzel olup zönk diye komple final yapmasına.

  -4
 7. ömer

  Bilimsel terimleri öğrenecek kadar bilim kurgu filmi izleme tecrübem var. Tüm olasılıkları düşünmeme rağmen sonu çok şaşırttı. Psikolojik olarak geriyor ve merak uyandırıyor. İzleyiciye karakterin paranoyasını yaşatıyor. Genel olarak film ortalama , oyunculuklar iyi sayılır. Ayrıca kapak fotoğrafı ile alakası yok. Tabi buna takılmayın kapak fotosu pazarlama departmanı tarafından yapıldığı için normal. Bilim kurgu sever biri olarak daha kötülerini de görmüştüm deyip sakin bir gününüz de izlemenizi öneririm. Sağlıcakla kalın. :)

HDFİLMCEHENNEMİ.COM