Attack on Titan Part 1 izle |1080p|

Film ve dizileri farklı alternatiflerden izlemek için üstteki alternatifler kısmından seçim yapabilirsiniz.
Film Bilgileri 2 sene önce eklendi
Attack on Titan Part 1 izle |1080p|

Attack on Titan Part 1 izle |1080p|

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (279 votes, average: 3,92 out of 5)
Loading...

Sitemizde yer alan Attack on Titan animasyon dizisinin sinema uyarlaması olacak film, 1 Ağustos 2015 te Japonyada vizyona girecektir. Titanlar yüzüne insanoğlunun soyu tükenme tehlikesi ile karşı karşıya kalmıştır. Çok az sayıda kalan insanlar, kendilerini Titanlardan korumak için dev duvarlar inşa ederler. En son bir Titanın görüldüğünden bu yana 100 yıldan fazla olmuştur. Bir gün dev Titanlar bu duvara saldırırlar ve korkulan olur. Az sayıda kalan insanların hayatta kalma mücadelesi başlar. Not: Film animasyon felan değildir.

Yıl - Ülke: ()

Tür: , , ,

Kategori: 1080p Film izle, Filmler, Tavsiye Filmler

IMDB Puanı:

Yorum Ekle
İsim
E-Mail

Filmden Bir Sahne ile İlgili Bilgi Verecekseniz İşaretleyiniz
Yorumlar (414)
 1. Aylin

  Bi filme ilk defa yorum atıyorum. Normalde sessizce filmini izleyip giden tayfadayım. Attack on Titan benim ilk izkedğim animedir. Başka animeleri de izkedim fakat sevmeyince bıraktım. Öyle çok anime sevdalısı biri de değilim. Ama bu nası bi hakarettin ya. Tabi ki filmin animeyle aynı olmasını beklemiyorum. Ama kardeşim sanki filmi yapanlar ne animeyi izlemişler ne de mangayı okumuşlar. Animeyle devler ve duvarlar dışında hiç bir bağlantı yok. Arkadaşlar benim nacizane tavsiyem direk filmin sekmesini kapatın ve olabindiğince hızlı bi şekilde uzaklaşın. Film youtube viral videolarından daha kötü. Boşuna zamanınızı harcamayın.

 2. asude

  Armin'i tanıyamadım ilk önce. Filmin animeyle uzaktan yakından alakası yok. Animesini izlemeden filmi izlemenizi asla tavsiye etmem. Tamam bu filmde de titanlar falan var ama yahu hem yapanlar da Japon. Bari kendi ürettiğiniz animeyi düzgün filme çevirin. Death Note'da böyleydi. Allah'tan Netflix çıktı da düzeltti.

 3. seda

  Ya animeyi filme uyarlicaksan bari tut önce animeyi izle. Daha saç boyamaktan acizler hikayeyi baştan sona değişmişler. Bari animenin adını kullanma lan veya kafamıza göre değiştirdik diye belirt. S*çma güzelim animenin içine. Daha ilk 20 dk dolmadı krize girdim animeyi katletmişler resmen. Yönetmenler falan kör sanırım.

  11
 4. furkan

  arkkadaşım burada anime deil film çekmişler siz animeyi okuyun buna bişey demeyin.animeye hakaret falan deil bu sadece FİLM

  -8
 5. azusakun

  Film cidden animeye hakaret. Karakterlerin cogunu bile değiştirmişler kim hangi karakter anlayamadım. Cidden sinirlerim bozuldu izleyince. Animesini izlemedenfilmini izlemenizi tavsiye etmem. Siteye teşekkürler.

  20
HDFİLMCEHENNEMİ.COM