Babalar Savaşıyor 2 izle |1080p|

Film ve dizileri farklı alternatiflerden izlemek için üstteki alternatifler kısmından seçim yapabilirsiniz.
Film Bilgileri 7 gün önce eklendi
Babalar Savaşıyor 2 izle |1080p|

Babalar Savaşıyor 2 izle |1080p|

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (45 votes, average: 4,00 out of 5)
Loading...

2015’de vizyona giren Daddy’s Home’un devam filminde, baba ve üvey baba; Dusty (Mark Wahlberg) ve Brad (Will Ferrell); güçlerini, çocuklarına muhteşem bir noel yaşatmak için birleştirirler. Dusty`nin eski kafalı maço babası (Mel Gibson) ve Brad`in ekstra sevecen ve duygusal babası (John Lithgow) noeli kaosa sürüklemek ve bu ikisinin işbirliğini test etmek için tam zamanında gelecektir…

Yıl - Ülke: ()

Tür:

Kategori: 1080p Film izle, Filmler, Tavsiye Filmler

IMDB Puanı:

Yorum Ekle
İsim
E-Mail

Filmden Bir Sahne ile İlgili Bilgi Verecekseniz İşaretleyiniz
Yorumlar (19)
 1. KORKUKOLİK MEN

  Orta seviyenin bir tık altında tipik Amerikan aile komedisi.Kahkahayla güldürmüyor fakat tebessum ettıren 3-5 sahne var.Beklentılerımın altında kaldı.İyi olan tek bir konu var sağlam oyuncu kadrosu.Herkese iyi seyirler bol bol boş vaktı olanlara tavsiye ederim.

  -1
 2. slxyedek

  Koskoca mel gibson düştüğü rollere bak. Oynamayın abicim ucuz rollerde. noldu yahudi lobilrine kafa tutma durumları mel. paraya ihtiyacın var sanırım. vay arkadaş erkin korayın banka reklamlarında kredi kartı öven reklamda oynaması gibi olmuş.

 3. mertt

  Soner, Mel Gibson İsa'nın gözyaşlarını anlattığı film nedeniyle Yahudi lobisinin elinde olan film sektöründen veto yemişti. adamı buna razı hale getirmişler.

HDFİLMCEHENNEMİ.COM