Bakıcı izle |1080p|

Film ve dizileri farklı alternatiflerden izlemek için üstteki alternatifler kısmından seçim yapabilirsiniz.
Film Bilgileri 3 ay önce eklendi
Bakıcı izle |1080p|

Bakıcı izle |1080p|

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (75 votes, average: 3,65 out of 5)
Loading...

Yönetmenliğini Jonathan Baker’ın yaptığı Inconceivable, karanlık geçmişinden kurtulmak için yeni bir şehre taşınan bir annenin başından geçenleri anlatacak. Burada bir başka anne ile arkadaşlık yapan kadın kısa süre sonra bu yeni arkadaşının tuhaf davranışları üzerine huzursuzlanmaya başlayacak. İlgi çekici bir konusu olan Inconceivable kadrosunda Nicholas Cage’in dışında Faye Dunaway, Nicky Whelan ve Natalie Eva Marie gibi isimleri barındırıyor.

Yıl - Ülke: ()

Tür: ,

Kategori: 1080p Film izle, Filmler

IMDB Puanı:

Yorum Ekle
İsim
E-Mail

Filmden Bir Sahne ile İlgili Bilgi Verecekseniz İşaretleyiniz
Yorumlar (38)
 1. Kody

  BERBAT --- Biri Gina gershon para için newyorkta beş minare filminde oynayacak kadar düşen, filmleri kalbur altını geçmeyen digeride Nichılas cage,ghost rider filminden sonra tepe taklak uçuruma yuvarlanan ,borçları için önüne ne geliyorsa evet diyen ,artık holywood kapıları kapanan oyuncular...bu filmin kopyası zaten vardı ve gayette başarılıydı,.buna ne gerek vardı duragan sıkıcı versiyonunu çekmeye...benim puanım 3/10 oda nicholas ın hatrına tam bir çöp film..

 2. Ökkeş

  Kötü yorumlara hiç aldırış etmeyin gayet başarılı bir yapım. Bu kadar gerildiğimi hatırlamıyorum yalnız. Fakat sonu o kadar güzel ki anlatamam izleyin.. :))

 3. serkant

  nicholas cage yaşlandıkça olgun işleri çıkarır diye bekliyoruz ama günler geçtikçe kendini batırıyor , ne bir face of ne bir hazine avcısı nede kaya nede 60 saniye bu tadları artık filimlerinde alamıyoruz , hah bu olmuştur diyip izliyorum ama malesef ki yine hüsran , çok tatmin edici değil yinede karar size kalmış , site yönetiminie teşekkürler

 4. Goksel

  Nicolas Cage Film Yapmı İmdb puanını az tutuyorlar Film Güzel Sürükleyiciydi Sadece Sonu Pek Olmamış Ama Boş Film Değil

  -13
 5. mahmut

  Nicolas Cage filmi değil,boş zamanınızda izlenecek bir film. İzlemeseniz de bir şey kaybetmiş sayılmazsınız.

  -12
HDFİLMCEHENNEMİ.COM