Berber Dükkanı 3 izle |1080p|

Film ve dizileri farklı alternatiflerden izlemek için üstteki alternatifler kısmından seçim yapabilirsiniz.
Film Bilgileri 1 sene önce eklendi
Berber Dükkanı 3 izle |1080p|

Berber Dükkanı 3 izle |1080p|

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (36 votes, average: 4,42 out of 5)
Loading...

Baba mirası berber dükkanını işleten Calvin isimli adamın dükkan yüzünden başına gelenler zincirini izleyeceğiz.

Yıl - Ülke: ()

Tür:

Kategori: 1080p Film izle, Filmler

IMDB Puanı:

Yorum Ekle
İsim
E-Mail

Filmden Bir Sahne ile İlgili Bilgi Verecekseniz İşaretleyiniz
Yorumlar (26)
  1. Baran

    1. - 2. film ile arasında ki bir kaç bağ var onlardan biri oyuncu kadrosu . Film tamamen politik konular üzerine şakacı bir mizah ile çekilmiş zaten Ice Cube'un olduğu filmlerin çoğunda bunlar mevcut. Ayrıca Ice Cube'un bu kadar çok politik konu vs. değinmesi orada ki durumla alakalı. Oda bu durumlara dikkat çekmek için bu yola başvuruyor. Çok sıkıcı diyen arkadaş gitsin barbie oyuncaklarıyla oynasın.

  2. Fatih

    Film kötü değildi lakin daha önceki 2 seriyi izlemediğimden olsa gerek. Ben filmi açtığım zaman berberlik üzerine yoğunlaşmış bir film bekliyordum. Yani işte saç kesimleri olur berberler arası bir tür yarışma olur ya da ne bileyim değişik saç kesimleri ve bu kesimler ile ilgili küçük 1-2 tüyo olur bu tarz şeyler hayal etmiştim. Ama film biraz daha siyaset , kuzey-güney (Bizdeki doğu-batı) çatışmaları , çeteler vs bunların üzerinde durmuş. Filmde de çok fazla konuşma yer alıyor. Ve %90'ı bir berber salonunda belirli kişiler arasında işte siyaset olsun ırkçılık olsun kuzey-güney çatışmaları olsun erkek-kız ilişkileri olsun bu tür şeylerin konuşulması ve tartışılması üzerine kurgulanmış. İzlenebilir bir film.

  3. murat demir

    1. filmi başka siteden altyazılı izledim..2. filmin altyazılısını veya türkçe dublajını bulamadım..şimdi 2 yi izlemeden 3 ü izlemek istemiyorum..2 yi de alt yazılı yada türkçe dublajlı ekleseniz çok çok iyi olur..

HDFİLMCEHENNEMİ.COM