Behind The Blue Door izle |1080p|

Film ve dizileri farklı alternatiflerden izlemek için üstteki alternatifler kısmından seçim yapabilirsiniz.
Film Bilgileri 4 hafta önce eklendi
Behind The Blue Door izle |1080p|

Behind The Blue Door izle |1080p|

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (28 votes, average: 3,39 out of 5)
Loading...

Film, Lukasz’ın ciddi bir trafik kazasından sonra, odasındaki mavi kapının alternatif gerçekliğe yol açtığını keşfetmesini konu alıyor.

Yıl - Ülke: ()

Tür: , ,

Kategori: 1080p Film izle, Filmler

IMDB Puanı:

Yorum Ekle
İsim
E-Mail

Filmden Bir Sahne ile İlgili Bilgi Verecekseniz İşaretleyiniz
Yorumlar (26)
  1. Tolga Şahin

    Hikaye içindeki Masalsı Rüya tabire aç bırakılmış ve neyse denilip geçiştirilmiş. Düşündürmeyi değil duygulandırmayı , heyecanlandırmayı, biraz da ürkütmeyi hedeflemiş. Anafikirsiz ama yine de kendi hayal dünyamı ve gerçekliğimi işin içine katınca, fiiminde türü sebebiyle mutlu sonla biteceği baştan malum olunca keyifle izleyebildim. Sevimli kuşların yüreği sevgiyle dolu çocuğa fedakarca yardım etmeleri ve kötülükle mücadeleleri, Fil Suresinde bahsedilen Ebabil Kuşlarını anımsattı.

  2. çb

    Öncelikle emeği geçenlere teşekkür ederim; ancak aile sekmesine soktuğunuz zaman çocuk da bu kavrama dahil olduğundan daha dikkatli olunmalı; tamam içinde çocuklar yoğunlukla performans sergiliyor ama korku/gerilim öğeleri içeriyor; çocuk için kapatıp sonradan izlemek zorunda kaldım; bunun dışında izlenebilir bir film.

  3. osman

    Hayatımda izlediğim en kötü filmlerden biri 16 yaşından ufaksanız izleyebilirsiniz aksi halde giden süreye yazık... ha bu arada filme güzel diyen cemal sana selam olsun bu sene teog nasıl geçti

HDFİLMCEHENNEMİ.COM