Belko Deneyi izle |1080p|

Film ve dizileri farklı alternatiflerden izlemek için üstteki alternatifler kısmından seçim yapabilirsiniz.
Film Bilgileri 4 ay önce eklendi
Belko Deneyi izle |1080p|

Belko Deneyi izle |1080p|

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (99 votes, average: 4,19 out of 5)
Loading...

Sosyal deney kapsamında 80 Amerikalı ofis çalışanı Bogota, Kolombiya’daki yüksek katlı şirket ofisine hapsedilir. Çıkış yolları olmayan şirket çalışanları şirketin interkom sisteminden gelen bilinmeyen bir ses ile sarsılır. Bu ses onlara buradan çıkmak için ya öleceklerini ya da öldüreceklerini belirten bir sestir. Ofis ortamı artık bir hayatta kalma savaşına tanıklık edecektir…
Yönetmen koltuğuna Wolf Creek’in yönetmenlerinden Greg McLean’i oturtan aksiyon-gerilim filminin senaryosu ise Galaksinin Koruyucuları serisinin yönetmeni James Gunn’ın elinden çıkma. Orion Pictures ve BH Tilt ortak yapımı filmin kadrosunda ise John Gallagher Jr., Melonie Diaz, John C. McGinley, Tony Goldwyn, David Dastmalchian gibi isimler yer alıyor.

Yıl - Ülke: ()

Tür: , ,

Kategori: 1080p Film izle, Filmler

IMDB Puanı:

Yorum Ekle
İsim
E-Mail

Filmden Bir Sahne ile İlgili Bilgi Verecekseniz İşaretleyiniz
Yorumlar (60)
  1. OğuzBey

    Film gayet güzel , sıkılmadan gönül rahatlığıyla açıp izleyebilirsiniz.IMDB puanına bakmayın diğer 6.5 üzeri coğu filmden daha güzel.İyi seyirler ..

  2. hüseyin

    arkadaş üzülsemmi şaşırsammı bilemedim korunma içgüdüsü kapalı ortam kacacak yer yok zor bir sınav olmuş hem çok güzeldi hem insan oğlunun zor karar aşamasında ne kadar çirkinleştiği açıkca ortaya çıkıyor 2ci aşamayı bekliyoruz ;)

HDFİLMCEHENNEMİ.COM