Benim Mutlu Ailem izle |1080p|

Film ve dizileri farklı alternatiflerden izlemek için üstteki alternatifler kısmından seçim yapabilirsiniz.
Film Bilgileri 2 hafta önce eklendi
Benim Mutlu Ailem izle |1080p|

Benim Mutlu Ailem izle |1080p|

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (23 votes, average: 4,52 out of 5)
Loading...

Ataerkil Gürcü toplumunu mercek altına alan bu filmde, 25 yıldır evli olan edebiyat öğretmeni Manana, üç odalı evini kocasıyla birlikte anne-babası, iki yetişkin çocuğu ve damadıyla paylaşmaktadır. 52. doğum gününün akşamında Manana evden ayrılmak istediğini söyler. Ailesi şaşkınlık içerisindedir, ama gerçekten valizini toplayıp tek başına bir eve çıktığında daha da şaşırırlar. Gürcistan’da görülmüş şey değildir bu yaptığı. Mutlu yuvası dururken bu kararın nedeni ne olabilir?

Yıl - Ülke: (), ,

Tür:

Kategori: 1080p Film izle, Filmler

IMDB Puanı:

Yorum Ekle
İsim
E-Mail

Filmden Bir Sahne ile İlgili Bilgi Verecekseniz İşaretleyiniz
Yorumlar (4)
  1. kamil

    Film her ne kadar kıytırık olsa da memlekette bir ton Gürcü ve Gürcüce bilen varken İngilizce dublajlı paylaşılmış!

  2. demir

    izlemeyin izlettirmeyin tam 2 saat bos olan bir film konu yok yok gelisme yok sonuc yok tamamen bos bir film zor yorum yapan biri olarak soluyorum bu eziyeti cekmenize gonlum razi gelmiyecek filmin sonuna kadar birsey olacakmi diye baktim hos filmin bir gidisati olmadigi icin hayatimda izledigim en kotu filmler arasinda yerini aldi

  3. Film Analizi

    Gürcistan'ı kendimize çok yakın buldum fakat ingilizce dublaj biraz yabancılaştırmış filmi. Kafa dinlemek için ideal monoton bir film. Güzeldi. Orta yaş ve üstü izleyiciye hitap eden durağan bir biyogrofi filmi bu. Herkese her yaşa hitap etmez.

HDFİLMCEHENNEMİ.COM