Billions 2. Sezon izle

  18
  Film ve dizileri farklı alternatiflerden izlemek için üstteki alternatifler kısmından seçim yapabilirsiniz.
  ALTERNATİF
  ALTERNATİF
  Film Bilgileri 7 ay önce eklendi
  Billions 2. Sezon izle

  Billions 2. Sezon izle

  1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (10 votes, average: 4,00 out of 5)
  Loading...

  Billions 2. Sezon Onayını Aldı, Showcase tarafından hazırlanan drama yapımı 2016 yılının ilk aylarında ekran karşısına çıkarken kısa sürede başarı elde etti. İlk sezonunda 12 bölüm yer alan dizi henüz 2. bölümünün yayınlanmasıyla onayı kaparak ne kadar iddialı bir yapım olduğunu olacağını gösterdi.
  Billions nasıl bu kadar hızlı onay aldı diye merak edenler için dizinin yapım ekibinin ve oyuncularının standartların üzerinde kaliteli isimlerden oluşması işleri kolaylaştırdı. İlk bölüm 1.1 milyon izlenme alırken kanal standartlarında kaldı ancak 2. sezon onayı almasını kolaylaştıran dizinin gündem oluşturarak kısa sürede kendinden söz ettirmesi oldu ve 2. bölümde yükselen trend onay getirdi.
  Billions 2. Sezon ne zaman başlayacak ?
  Onayı alan dizinin başlama tarihi hakkında ise net bir açıklama yapılmadı. Ancak yılın ilk çeyreğinde gelmesi bölüm sayısının az olması nedeniyle yıl sonuna doğru yeni sezon başlayabilir ve 2017 yılını beklemeyebiliriz.

  Yıl - Ülke: ()

  Tür:

  Kategori: Diziler

  IMDB Puanı:

  Yorum Ekle
  İsim
  E-Mail

  Filmden Bir Sahne ile İlgili Bilgi Verecekseniz İşaretleyiniz
  Yorumlar (4)
  1. eylul

   sana hak vermekle beraber biraz ağır eleştiri olmuş. izleyecek dizi ararken denk geldim. konusuna bakayım dedim dizi içeriğiyle alakasız olduğunu gördüm. yorumları incelemek istedim sizin yorumunuz gözüme çarptı. kaan kardeşim bizlere dizi izletmek için elinden geleni yapmaya çalışıyor, biraz yapıcı ve yardımcı yorum yapmalıyız. eleştirmek çok basit, kaç tane diziyle ve bölüm yüklenmesi ile uğraşıyor burada bunları da düşünmek gerekiyor. eminim fırsat bulunca dizi açıklamasına el atacaktır.

  2. ErsinBaba

   Diziyi izleyip izlememek arasinda kalan bir kisi bu infoyu okusa dizi hakkinda ne bilgi alir? Admin ? Filmin muhasebe kayitlarini mi takip ediyoruz, yoksa dizinin ne oldugunu anlamak icin mi info okuyoruz?

  HDFİLMCEHENNEMİ.COM