Blade Runner 2049 izle |1080p|

Film ve dizileri farklı alternatiflerden izlemek için üstteki alternatifler kısmından seçim yapabilirsiniz.
Film Bilgileri 1 hafta önce eklendi
Blade Runner 2049 izle |1080p|

Blade Runner 2049 izle |1080p|

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (275 votes, average: 4,00 out of 5)
Loading...

İlk filmdeki olaylardan 30 yıl sonra, yeni Blade Runner Los Angeles polisi K (Ryan Gosling), toplumun kalanını alt üst etme potansiyeline sahip uzun süredir gizli kalan bir sırrı su yüzüne çıkarır. K’nin bu keşfi onu 30 yıldır kayıp olan Los Angeles polis departmanı eski blade runnerı Rick Deckard’ı (Harrison Ford) bulma görevine sürükler. Filmin yönetmen koltuğunda Denis Villeneuve otururken, kadrosunda Robin Wright, Ana de Armas, Carla Juri, Mackenzie Davis, Barkhad Abdi, David Dastmalchian, Hiam Abbass, Lennie James ve Dave Bautista gibi isimler de bulunuyor.

Yıl - Ülke: ()

Tür: , ,

Kategori: 1080p Film izle, Filmler, Tavsiye Filmler

IMDB Puanı:

Yönetmen: Denis Villeneuve

Oyuncular: Harrison Ford, Ryan Gosling, Jared Leto, Mackenzie Davis, Robin Wright, Dave Bautista, Lennie James, Barkhad Abdi, Ana de Armas

Yorum Ekle
İsim
E-Mail

Filmden Bir Sahne ile İlgili Bilgi Verecekseniz İşaretleyiniz
Yorumlar (212)
  1. hasan algan

    ilginç bir film. ağır bilim kurgu içerir.. kıyamet sonrası insanlık yok olduktan sonra hayatta kalmayı başarmış bir grup yapay insanın gerçek insan olma çabasını anlatıyor.insanlığımızı kaybettiğimizde hakikaten geriye hiçbirşey kalmıyor..bizi insan yapan aslında birkaç basit şeyden oluşuyor..

HDFİLMCEHENNEMİ.COM