Bleeding Steel izle |SİNEMA ÇEKİMİ|

Film ve dizileri farklı alternatiflerden izlemek için üstteki alternatifler kısmından seçim yapabilirsiniz.
Uyarı: SES ve GÖRÜNTÜ HD-TC SİNEMA ÇEKİMİ
Uyarı: SES ve GÖRÜNTÜ HD-TC SİNEMA ÇEKİMİ
Film Bilgileri 2 hafta önce eklendi
Bleeding Steel izle |SİNEMA ÇEKİMİ|

Bleeding Steel izle |SİNEMA ÇEKİMİ|

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (82 votes, average: 4,71 out of 5)
Loading...

Filmde Chan, genç bir kadını kötü bir suç çetesinden korumak için bir özel kuvvet ajanı olarak karşımızda. Aynı zamanda genç kadına özel bir bağı olduğunu hissetmektedir… Sanki farklı bir hayatta karşılaşmışlar gibi…

Yıl - Ülke: (),

Tür: , ,

Kategori: Filmler, Tavsiye Filmler

IMDB Puanı:

Yorum Ekle
İsim
E-Mail

Filmden Bir Sahne ile İlgili Bilgi Verecekseniz İşaretleyiniz
Yorumlar (41)
 1. serkan

  bu yorumlar nedense bu sitede çoğu zaman olumsuz yorumlar içeriyor.saçma bir şekilde kötüleyenler var amaçlarını söylerlerse daha iyi olur!

 2. evet haklısın

  ama 6 yaşında olman sana bu filme yorum yapma hakkı vermemeliydi. Adamlar dünya bütçeler harcıyorlar, günlerini aylarını veriyorlar. Bir sahneyi çekebilmek bazen 15-20 tekrar yapmak zorunda kalııyorlar ve senin şu yaptığın yorum, yorumunun ne kadar çocukça olduğunu ispatlıyor. Kardeşim nasıl bir ego var sizde anlamıyorum. Kamerayı daha kullanmasını bilmeyenler filme verilen emeği hunharca aşağılayabiliyor. Yuh diyorum başka da birşey demiyorum

 3. Skorpi

  Beklentilerimin çok altında kalan bir film oldu. Şahsi görüşüm imdb puanının fazlasıyla yüksek verildiğidir. Bilim kurgu ve dövüş sahnelerinin çok kalitesiz olduğunu düşünmekteyim.

 4. eser

  şimdi bu filme 2 yönle bakmak lazım...1.si jackie chan filmi 2.si normal alelade bir film..
  önce 2.si ile başlayalım film nasıl derseniz bilim kurgu ,aksiyon, komedi vs vs var 10/3-5 arası kimisi izler eh der kimisi berbat der ben berbat diyenlerdenim. şimdi 1. madde açısından inceleyelim filmi açmadan bakıyorsun ki jackie chan izleyeyim diyorsun ne yazık ki hüsran yani bilim kurgu kungfu ne bilim görsel efektler olmamış işte arkadaş ve adam artık yaşlandı aksiyın sahneleri eskisi kadar kaliteli değil(çok kötü anlamında değil ama sevenleri açısından konuşuyorum çok hantallaşmış aksiyon sahneleri artık eskisi gibi tat vermiyor)

HDFİLMCEHENNEMİ.COM