Bokeh izle

Film ve dizileri farklı alternatiflerden izlemek için üstteki alternatifler kısmından seçim yapabilirsiniz.
Film Bilgileri 9 ay önce eklendi
Bokeh izle

Bokeh izle

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (32 votes, average: 2,25 out of 5)
Loading...

İzlanda’ya doğru romantik bir tatil için yola çıkan çiftin, güzel geçen birkaç günün ardından inanılmaz bir ışık patlamasıyla hayatları tamamen değişir. Sabah uyandıklarında etrafta kimseyi göremeyen genç çift, ilk başta bu garipliği göz ardı ederek bunu eğlenceye dönüştürürler, ta ki işin altında rahatsız edici bir gizemin olduğunu anlayana kadar…

Yıl - Ülke: (),

Tür: ,

Kategori: Filmler

IMDB Puanı:

Yorum Ekle
İsim
E-Mail

Filmden Bir Sahne ile İlgili Bilgi Verecekseniz İşaretleyiniz
Yorumlar (25)
 1. film uzmanı

  burada yorum yapanların alayı filmden bihaber insanlar.sırf laf olsun diye konuşuyorlar.filmi izleyin en azından kendiniz karar verin,burada film cahili tiplerin kararlarına bakmayın.

 2. Yok

  KARDES BEN BU FILIMI SEYRETTIM, FAKAT BIR ARKADAS GIBI BENDE YORUMLARA BAKMAYARAK FLIME GIRISTIGIM ICIN MALESEF KI 2 SAATIM COP OLDU, EGER SEYREDECEK OLAN VARSA, ANAOKULUNDAKI OYUN PROGRAMLARI BILE DAHA IYI DEMELIYIM...YORUMLARA BAKAMYIP SEYREDENLERE GECMIS OLSUN DILERKLERMI ILETIRIM, BILGISIYAR SAAATINI GERIYE CEKERSENIZ 1.5 SAATINIZI GERIYE ALABILIRSINIZ..

 3. TS

  Sabırla sonuna kadar izledim ve malesef yorumlara bakmak sonradan aklıma geldi. Sadece dikkatsizliğim sonucu iki saatim gitti :( Bilim kurgu seyretme imkanım olduğunda başka film izlemem ama bu filmin ne demek istediğini anlayamadım, kabul ediyorum ya beni b film beni aşıyor veya bir zamanların "onki bonki torino" isimli şarkısı gibi anlamasız sadece birşeyler çekelim film olsun diye yapılmış çalışma olabilir. Olan benim iki saatime oldu! Bir daha yorumlara mutlaka göz gezdireceğim. Neredeyse hiç lumlu yorum yok sadece iki yorum olabilir, birşeyler hissetmiş gibi oldum şeklinde.

 4. xyz

  Bu tarzı seviyorum. Bir şeyi anlatmaktan ziyade, bir şeyleri hissettiriyor. Melancholia ya da Another Earth tazrzına benziyor.

HDFİLMCEHENNEMİ.COM