Brimstone izle |1080p|

Film ve dizileri farklı alternatiflerden izlemek için üstteki alternatifler kısmından seçim yapabilirsiniz.
Film Bilgileri 1 hafta önce eklendi
Brimstone izle |1080p|

Brimstone izle |1080p|

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (154 votes, average: 4,21 out of 5)
Loading...

19. yüzyılda, kasabalarına yeni gelen iblis kılıklı rahibin hedefi olan Liz ve ailesinin, yaşamak için yapmış olduğu mücadele ele alınıyor. Liz, intikam dolu düşmanı Reverend tarafından ilgisinin olmadığı bir suç gerekçesiyle ihbar edilir. Bunun yanı sıra Liz, hayatta kalmak ve kızını korumak için savaşır.

Yıl - Ülke: (), , , , ,

Tür: , ,

Kategori: 1080p Film izle, Filmler

IMDB Puanı:

Yorum Ekle
İsim
E-Mail

Filmden Bir Sahne ile İlgili Bilgi Verecekseniz İşaretleyiniz
Yorumlar (148)
 1. Benden Söylemesi

  Film çok iyi işlenmiş olabilir.Çok iyi oyunculukta içerebilir.Sonuna kadar sizi ekrandan da ayırmayabilir.Ama kendi kızıyla ilişki gibi sapkınca ideolojiler taşıyorsa bunu izlemenizi önermem.Gerisi size kalmış.

 2. arcaved

  senaristin iç dünyasının sapıklığını en güzel şekilde anlatan saçma sapan bir film. hiçbir sanatsal değeri olmayan ve western filmlerine hakaret niteliğinde olan bu film kesinlikle izlenmemesi gereken bir film.

 3. Kerim

  Sabrınız varsa pişman olmazsınız. Ancak kapatıp gitmek istediğim dakikalar oldu filmin teması çok güzel işlenmiş oyunculuk da oldukça iyi. iyi seyirler

  -2
 4. melek

  FİLMİ KESİNLİKLE İZLEYİN.3 kere seyrettim bir 3 daha izleyebilirim.izlemeyin diyen arkadaşlarım filmi hangi kafayla izlediniz çok merak ettim.

HDFİLMCEHENNEMİ.COM