Bushwick izle |1080p|

Film ve dizileri farklı alternatiflerden izlemek için üstteki alternatifler kısmından seçim yapabilirsiniz.
Film Bilgileri 5 ay önce eklendi
Bushwick izle |1080p|

Bushwick izle |1080p|

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (30 votes, average: 3,50 out of 5)
Loading...

Erkek arkadaşını ailesiyle tanıştırmak için New York’a gelen üniversite öğrencisi Lucy’nin yolu New York’un saldırı altında kalmasıyla eski bir savaş gazisi olan Stupe ile kesişir. İkili, birlikte Bushwick’in yağmacılar ve işgalci güçlerle dolu sokaklarını geçip tahliye helikopterlerine varmaya çalışacaklardır.

Yıl - Ülke: ()

Tür: ,

Kategori: 1080p Film izle, Filmler

IMDB Puanı:

Yorum Ekle
İsim
E-Mail

Filmden Bir Sahne ile İlgili Bilgi Verecekseniz İşaretleyiniz
Yorumlar (30)
 1. ahmetyasin

  Bu kadar kötü bir film olabilir mi ya? Senaryo boş, hikâye yok, oyunculuk vasat, karakter yok, leş gibi propaganda var.

 2. abuzer

  Film o denli abartılacak kadar kötü bir film değil.Çok fazla aksiyon ve heyecan olmasa da filmin kendisini sonuna kadar bunaltmadan izlettirebilecek bir sürükleyiciiliği var.Film için kesinlikle izleyin aman kaçırmayın denemez ama izleseniz de kesinlikle vaktinizi boşa harcamış olmazsınız.Film için söylenebilecek en kötü şeyi filmin sonuydu.İyi seyirler...

 3. TARIK

  Anime (Japon çizgi filmidir. Aslında anime her şeydir , anlatılmaz yaşanır demek lazım. Aslında bakarsanız Türkiye’de herkes anime izlemiştir fakat ne olduğunu bilmemektedir. Mesela annenize ve babanıza sorabilirsiniz , Heidi, Şeker kız Candy izlemişler mi ? Eminim ki izlemişlerdir. Kardeşinize sorabilirsiniz Pokemon, Digimon, Yugioh izlemiş mi? Yine eminim ki izlemiştir , fakat ne olduğunu bilmemektedir.)

 4. TARIK

  Filmi sonra izlerim diye indirmiştim. Bugün izledim. Ben yandım başkası yanmasın diye yorum yazmak için geldim. 5.6 değil 3.6 bile çok.

HDFİLMCEHENNEMİ.COM