Çakma Polisler izle |1080p|

Film ve dizileri farklı alternatiflerden izlemek için üstteki alternatifler kısmından seçim yapabilirsiniz.
Film Bilgileri 3 sene önce eklendi
Çakma Polisler izle |1080p|

Çakma Polisler izle |1080p|

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (44 votes, average: 4,57 out of 5)
Loading...

Ryan ve Justin oyuncu olmaya çalışan ancak her seferinde çuvallayan iki kafadardır. Son başarısızlıklarının ardından soluğu arkadaşlarının düzenlediği kostüm partisinde alan ikili polis kostümleriyle mekana giriş yaparlar. İçeriye girdiklerinde bunun maskeli balo olduğunu fark edip partiyi terk ederler. Üzerlerindeki polis kıyafetlerini gören sokaktaki insanlar iki arkadaşı gerçek birer polis zanneder ve ikili yaşanan bazı olayların ardından bir nevi birer kahraman haline gelir. Ryan ve Justin üzerlerindeki üniformaların ne denli etkileyici göründüğünü kısa bir süre içinde fark eder ve bu oyunu bir süre daha devam ettirmeye karar verirler. Ancak bir noktadan sonra artık üniformalarını sokakta yürüyen insanlara değil, gerçek suçlulara karşı kullanmak zorunda kalırlar.
Çakma Polisler’in yönetmen koltuğunda Luke Greenfield bulunurken başrollerde Nina Dobrev, Angela Kerecz ve Jake Johnson bulunuyor.

Yıl - Ülke: ()

Tür:

Kategori: Filmler, Tavsiye Filmler

IMDB Puanı:

Yorum Ekle
İsim
E-Mail

Filmden Bir Sahne ile İlgili Bilgi Verecekseniz İşaretleyiniz
Yorumlar (76)
  1. er78

    bence izlemeye kaydadeğer bir film arkadaşlar. birde tek part larda geri atma oluyor adminler ilgililenirlerse diyer izliyecek arkadaşlar daha rahat seyredebilirler.
    emeğinize elinize sağlık.

    1. kaan

      ben onu birine söz verdim, yükledim paylaşmayı unuttuydum, şimdi ekledim indirme linki mavı buton. Keyifli seyirler.

HDFİLMCEHENNEMİ.COM