Çin Seddi izle |1080p|

Film ve dizileri farklı alternatiflerden izlemek için üstteki alternatifler kısmından seçim yapabilirsiniz.
Film Bilgileri 7 ay önce eklendi
Çin Seddi izle |1080p|

Çin Seddi izle |1080p|

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (557 votes, average: 4,32 out of 5)
Loading...

Çin Seddi’nin yapımı esnasında etraftaki gizemli olayları konu alıyor. Matt Damon başrolünde olduğu Çin Seddi filmi Şubat 2017’de vizyona girecektir.

Yıl - Ülke: (),

Tür: , ,

Kategori: 1080p Film izle, Filmler, Tavsiye Filmler

IMDB Puanı:

Yorum Ekle
İsim
E-Mail

Filmden Bir Sahne ile İlgili Bilgi Verecekseniz İşaretleyiniz
Yorumlar (368)
 1. lole

  sonunda klişe bir aşk yaşatmadıkları için çok sevindim açıkçası. gayet güzel, izleten bir film. ben matt damon için izledim. hiç pişman değilim. bu filme "çöp" diyen ağır maldır, cumali ceber hayranıdır. gidip onu izlesin.

 2. Mustfa

  Tarih okusaydınız Çin Seddi'nin Türk'ler orta Asya'dan göç ettikten sonra yapıldığını bilirdiniz daha duvarda niye hasar yok dil gerzek

 3. merzx

  film çok iyiydi... biraz gerçekçi olalım çid seddi türklerden korkusuna falan yapılmadı barutu bulan çinlilerdir ipekli kumaşı parşömeni birçok buluşu yapan çinlilerdir haklarını verelim...orhun yazıtlarında sürekli ''çine yaklaşma buralarda durursan öleceksin '' şeklinde yazılmıştır yani o günkü şartlar çinlilerin lehineydi...yapımı 2 bin yıldan fazla süren seddin bu kadar yıkılmadan uzun süre durması mantığa aykırıdır madem türkler ozaman çok güçlülerdi neden hala sapasağlam duvarlar neden yıkmamışlar ? çin seddinin büyük kıymı moğolistan sınırları içinde olması çinin ozamanki diktatörlüğünün en kesin kanıtıdır.

  -26
HDFİLMCEHENNEMİ.COM