Closeness izle |SİNEMA ÇEKİMİ|

Film ve dizileri farklı alternatiflerden izlemek için üstteki alternatifler kısmından seçim yapabilirsiniz.
Uyarı: SES ve GÖRÜNTÜ SİNEMA ÇEKİMİ
Uyarı: SES ve GÖRÜNTÜ SİNEMA ÇEKİMİ
Film Bilgileri 7 ay önce eklendi
Closeness izle |SİNEMA ÇEKİMİ|

Closeness izle |SİNEMA ÇEKİMİ|

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (17 votes, average: 3,12 out of 5)
Loading...

1998 yılında Nalchik’de Yahudi bir ailenin oğlu ve gelini kaçırılır. Karşılığında fidye isteyen haydutlar aileye bir fidye notu gönderirler. Ancak istedikleri fidye aileye ağır gelecek, sadece işletmelerini satmayacak, tanıdık eş dosttan da yardım isteyeceklerdir.

Yıl - Ülke: ()

Tür:

Kategori: Filmler

IMDB Puanı:

Yorum Ekle
İsim
E-Mail

Filmden Bir Sahne ile İlgili Bilgi Verecekseniz İşaretleyiniz
Yorumlar (4)
 1. Ozi

  Puanı abartı buldum.
  Film idare eder ama benim tarzım değil, çok itopik.
  Daha iyisi varken zaman kaybı oldu benim için.
  Tavsiye etmiyorum.
  10/5.5

  -1
 2. murat

  Tabiki insan insandır.ama nedense mağdur olan hep yahudiler.bizler bizleri öldürüyoruz derken kudüsden mi söz ediyorsun?yani oradaki filistinin yahudilere yaptığı soykırımdır da dersin.bombaları kendi çocuklarına boyatıp mesaj yazdırıp masum canları öldürmeleri.uçaklarla bombalarken karşı tepede oturup film izler gibi izlemelerinden mi söz ediyorsun yoksa.
  ama nedense her 10 filmin birinde yahudiler mağdur oluyor.bizler kendimizi öldürüyoruz dediğinde haklısın.çünkü yahudi kendinden başkasını yok etmek isterken bile sen beni eleştirip onları savunuyorsun.
  insan insandır derken şunu bilmeni isterim.yahudilik inancında yahudiler insandır geri kalanlar daha aşağıdır.Dediklerine katıldığım tek nokta ise.Dursun özbek istifa.

 3. Dursun Özbek

  Yahudi de olsa insan insandır.Irkçılık yapmanın lüzumu yok ön yargılarınızdan kurtulun.Bugün bizim başımızdaki tek sorun kendi ümmetimizin cahilliği ve ırkçılığından kaynaklanıyor.Yahudiler bizi değil bizler kendimizi öldürüyoruz kimse kimseyi kandırmasın.Ve son olarak Dursun Özbek İstifa :)

  -4
HDFİLMCEHENNEMİ.COM