Constantine izle |1080p|

Film ve dizileri farklı alternatiflerden izlemek için üstteki alternatifler kısmından seçim yapabilirsiniz.
Film Bilgileri 3 sene önce eklendi
Constantine izle |1080p|

Constantine izle |1080p|

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (64 votes, average: 4,70 out of 5)
Loading...

Los Angeleslı özel dedektif John Constantine’in doğaüstü olaylardaki başarısı yadsınamaz. Bu başarısının, kelimenin tam anlamıyla, Cehennem’e gitmiş ve geri dönmüş olmasıyla yakından ilgisi vardır. Eliyle tutup gözüyle görmediği hiç bir şeye inanmayan polis memuru Angela Dodson, ikiz kızkardeşi esrarengiz bir şekilde intihar edince, Constantine’le işbirliği yapmak zorunda kalır.İkili cenennem yaratıkları ve iblisleri alt edip, Los Angeles’ın karanlık sokaklarında yollarını bulmak için birlikte savaş verirler.Constantine, çizgi romanda Marvel’ın rakibi olan DC’nin olgun ve açık fikirli okurlara yönelik çıkarttığı Vertigo serisinin bayrak gemilerinden birinin, Hellraiser’ın kahramanının beyazperdedeki izdüşümüdür. Neil Gaiman’ın Sandman’i ve Alan Moore’un Swamp-Thing’i ile benzer bir mitolojiyi paylaşır.

Yıl - Ülke: ()

Tür: , ,

Kategori: 1080p Film izle, Filmler

IMDB Puanı:

Yorum Ekle
İsim
E-Mail

Filmden Bir Sahne ile İlgili Bilgi Verecekseniz İşaretleyiniz
Yorumlar (31)
  1. DOGUBEY

    HER ZAMAN BU ADAMI TEK GEÇERİM HİÇBİR ZAMAN BOŞ GEÇECEĞİM FİLMDE OYNAMAMIŞTIR. ILKOKULA GIDERKEN IZLEMISTIM YAVSIYE EDERIM IZLEYIN

    -1
  2. ayse_sabiha

    Sırf şu yorumu yapabilmek için üye oldum. Bence DC Cmoics'in değeri bilinmeyen filmlerinden biri. IMDb puanı en az 8 olmalıydı. Devamı neden gelmemiş hala şaşıyorum.

    Eğer filme girmiş, 'izlesem mi, izlemesem mi' diye yorumlara bakıp, bu yorumu gördüysen, hiç tereddüt etmeden başlamanızı öneririm.

HDFİLMCEHENNEMİ.COM