Dedektif Galban izle |1080p|

Film ve dizileri farklı alternatiflerden izlemek için üstteki alternatifler kısmından seçim yapabilirsiniz.
Film Bilgileri 4 ay önce eklendi
Dedektif Galban izle |1080p|

Dedektif Galban izle |1080p|

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (218 votes, average: 3,11 out of 5)
Loading...

Yönetmenliğini Declan Dale’in ve senaristliğini Gee Malik Linton’ın üstlendiği filmin başrollerinde Keanu Reeves, Ana de Armas, Mira Sorvino yer alıyor. New York Şehir dedektifi Scotty Galban’ın kendi iş arkadaşının cinayetini araştırırken az sayıdaki kanıtların içinde bir fotoğrafta genç bir öğretmen olan, Isabel De La Cruz’u görür. Galban cinayeti çözmeye yaklaştıkca , Isabel’in de bir şahit olduğuna inanmaktadır. Olaylar gizemli Isabel’in bazı olaylara şahit olmasıyla daha farklı bir şekil alır. Dedektif Galban arkadaşının cinayetini çözmek isterken gizemli olayların içinde kendisini bulur.

Yıl - Ülke: ()

Tür:

Kategori: 1080p Film izle, Filmler

IMDB Puanı:

Yönetmen: Declan Dale

Oyuncular: Ana de Armas, Keanu Reeves, Mira Sorvino, Big Daddy Kane, Christopher McDonald, Laura Gómez, Melissa Linton, Clara Wong, Michael Rispoli, Venus Ariel, Danny Hoch, Jeanette Dilone, Sandy Tejada

Yorum Ekle
İsim
E-Mail

Filmden Bir Sahne ile İlgili Bilgi Verecekseniz İşaretleyiniz
Yorumlar (56)
  1. Muhammed

    tel kadayıf rumuzlu arkadaşım değişik misin sen ? izlemek istemediğin filme neden yorum yapıp insanların aklını karıştırıyorsun? Bırak izleyenler yorum yapsınlar.

  2. tel gadayıf

    Keanu Reeves de aksiyon oynayacak tip yok.fazla romantik görünüyor.bakışlar delici değil .oyunculuğunuda pek beğenmem .matrix den sonra aksiyon yıldızı oldu çıktı.alıcısı var demekki adam film çevirmeye devam ediyor.ben almıyayım.

    -55
HDFİLMCEHENNEMİ.COM