Deli Dolu izle

Film ve dizileri farklı alternatiflerden izlemek için üstteki alternatifler kısmından seçim yapabilirsiniz.
Film Bilgileri 1 ay önce eklendi
Deli Dolu izle

Deli Dolu izle

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (18 votes, average: 4,17 out of 5)
Loading...

Farklı sebeplerle düştükleri akıl hastanesinden yanlarına sadece dostluklarını alarak kaçan, umutlarını ama en önemlisi neşelerini hiç kaybetmemiş iki kadının deli dolu yolculukları.

Beatrice ve Donatella, birbirlerinden tamamen farklı, hayatları pek kolay geçmemiş iki güçlü kadındır ancak tek ortak noktaları bulundukları akıl hastanesidir. Tanıştıklarından beri iyi anlaşan bu iki kadın birgün hiç hesapta yokken birlikte hastaneden kaçar. Bütün hastane yetkilileri ve uzmanlar peşlerindeyken bu çılgın ikili, Donatella’nın geçmişini temize çekmeye, Beatrice’in ise kanunların kendisinden ayırdığı oğlunu görmeye çalıştığı eğlenceli bir o kadar da duygulu bir yolculuğa çıkarlar.

Yıl - Ülke: ()

Tür: ,

Kategori: Filmler

IMDB Puanı:

Yorum Ekle
İsim
E-Mail

Filmden Bir Sahne ile İlgili Bilgi Verecekseniz İşaretleyiniz
Yorumlar (10)
 1. Ertan ÇİFTÇİ

  Filmin türü komedi yazılmış ama komedi değil, psikodram. Etkileyici bence. Ama ruh haliniz bu tür bir filme uygunsa izleyin yoksa sıkılırsınız. Ben beğendim.

 2. azade

  son zamanlarda izlemediğim film en güzel film.Neredeyse izlemediğim film yoktur ama bu filmi daha önce izlememiş olmama üzüldüm.Bakış açısını bile değiştiriyor insanın.

 3. Anıl

  ilk 40 dakikasını izleyip sıkıldım, yarım bırakmayayım bakalım ne olacak dedim, 1 saat geçti hala aynı fikirdeyim ve bıraktım. açıp sevdiğiniz bir filmi 2. kere hatta 5. kere izleyin çok çok daha mutlu olursunuz.

  -2
 4. Atıf

  Film fena değil izlesenizde olur izlemesenizde bişey kaybetmezsiniz başka filmleri.tercih etmenizi oneririm bence puan 6 olmaliydi

  -2
HDFİLMCEHENNEMİ.COM