Denizaltı izle

Film ve dizileri farklı alternatiflerden izlemek için üstteki alternatifler kısmından seçim yapabilirsiniz.
Film Bilgileri 3 sene önce eklendi
Denizaltı izle

Denizaltı izle

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (37 votes, average: 4,22 out of 5)
Loading...

İkinci dünya savaşında u 96 adlı tip 7 sınıfı alman U-boot mürettebatın konu alan film. Propaganda unsuru taşımaz. Wolfgang Peterson yönetmenliğinde Almanca çekilen film yaklaşık 6 saatir. Savaşta Alman denizcilerin hayatlarını içinde bulundukları psikolojik durumu görsel bir anlatış biçimiyle dile getirmektedir. 1980’deki galasında zamanın ünlü isimleri filmi sonunda Wolfgang Petersonu ayakta alkışlamıştır. Diğer savaş filmlerinde olmayan savaşın insancıl boyutunu ortaya çıkartmıştır.

Yıl - Ülke: ()

Tür: ,

Kategori: Filmler

IMDB Puanı:

Yorum Ekle
İsim
E-Mail

Filmden Bir Sahne ile İlgili Bilgi Verecekseniz İşaretleyiniz
Yorumlar (31)
 1. orhan

  Savaşın ne olduğunu bilmeyen saman kafalara,öğrenmeleri için böyle savaş filmlerini göstererek başlarına vura vura öğretmek gerek.

 2. Thomas

  Gerçek öyküden uyarlama bir film ancak bu kadar olmalıdır.
  Gerçek bir sinema eseri...Müziği ise ayrıca orjinal...Mükemmel bir Alman Filmi...

 3. fuat

  film 1981 yapımı ben ilk kez 1998 de izlemiştim serde bahriyelilik varya bu 4. sefer izlemem aynı hazzı aynı keyfi aldım şiddete tavsiye edilir

 4. fuat

  başyapıt 4.kez izledim tarihi şavaşlarla dolu bir milletiz ama daha çanakkaleyi anlattabilen bir sinema filmimiz yokkkkkkk bu da bize kapak olsunn

 5. ALİ

  Eğer deniz altı flimlerinden hoşlanıyorsanız atlantik için savaş adı altında 4 bölümlük süper bir belgesel var gerçek yaşayan kişilerin ağzından..(neational çekimi)

HDFİLMCEHENNEMİ.COM