Denizin Ortasında izle |1080p|

Film ve dizileri farklı alternatiflerden izlemek için üstteki alternatifler kısmından seçim yapabilirsiniz.
Film Bilgileri 2 sene önce eklendi
Denizin Ortasında izle |1080p|

Denizin Ortasında izle |1080p|

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1.101 votes, average: 3,50 out of 5)
Loading...

Herman Melville’in ünlü Moby Dick romanına ilham kaynağı olan olay 1820’de geçiyor. Owen Chase (Chris Hemsworth) ve arkadaşları gemileriyle balina avına çıkarlar, ancak dev bir İspermeçet balinasının saldırısına uğradıktan sonra gemileri batar. Gemilerini kaybeden mürettebatın en yakın karaya ulaşabilmek için önünde binlerce mil vardır.

Yıl - Ülke: (), , , ,

Tür: , , , , ,

Kategori: 1080p Film izle, Filmler, Tavsiye Filmler

IMDB Puanı:

Yönetmen: Ron Howard

Oyuncular: Chris Hemsworth, Benjamin Walker, Cillian Murphy, Brendan Gleeson, Ben Whishaw, Michelle Fairley, Tom Holland, Paul Anderson, Frank Dillane

Yorum Ekle
İsim
E-Mail

Filmden Bir Sahne ile İlgili Bilgi Verecekseniz İşaretleyiniz
Yorumlar (346)
 1. orhan kaptan

  filmi seyrettikten sonra bir kaç ay denize çıkamayabilirsiniz, sürükleyiciydi, teşekkürler emeği geçenlere,fakat ispanyolca olan konuşmaların türkçe alt yazıları yapılmalıydı.

 2. Bunyamin

  Emeği geçen herkese teşekkür ler. Eve geri dönücem ve buraya bir gemi gondericem daha sonra hentakide bir kaç el kağıt oynarız . Bu söz beni çok etkiledi muhteşem bir film izlemeyen arkadaşlar lütfen izleyin asla ve asla pişman olmazssiniz.

 3. Can mert

  Kitabında balinayla 2 kaptan ölüyordu kitabı çok güzeldi bakalım bu da öylemi :) Ve kaptan çıldırıyordu hatırladım kadarıyla Mobidik adlı kitabı okumanızı öneririm.

 4. reckless

  İnsan oğlunun ne kadar kudretli olduğunu anlatırken, aslında ne kadar aciz bir zerre olduğuna da dikkat çeken, insan aslında hayret verici bir katil olurken, gücünün yetemediği güç karşısında, vicdanın devreye girmiş rolü oynadığı ve aslında vicdan değil, korkunun eseri olan acıma ve yetersizlik eylemini anlatan tam bir baş yapıt film olmuş.. kitabını okumadım ama okumuş gibi bir film izledim.. 10/9

HDFİLMCEHENNEMİ.COM