Düşman izle

Film ve dizileri farklı alternatiflerden izlemek için üstteki alternatifler kısmından seçim yapabilirsiniz.
Film Bilgileri 3 sene önce eklendi
Düşman izle

Düşman izle

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (6 votes, average: 3,83 out of 5)
Loading...

Bir arkadaşının tavsiyesi üzerine bir film izleyen Adam kendisini bir aktörde görür ve adamı takip etmeye başlar…Sonra film’de başlıyor işte :)

Yıl - Ülke: (),

Tür: ,

Kategori: Filmler

IMDB Puanı:

Yorum Ekle
İsim
E-Mail

Filmden Bir Sahne ile İlgili Bilgi Verecekseniz İşaretleyiniz
Yorumlar (6)
  1. menetrier

    bin pişman oldum izlediğime. atakan celik sen böyle yorum yapacağın filmler varsa listele de baştan izlemiyeyim

  2. Atakan Celik

    Sevgili izleyenler, film anlayana gerçekten on numara bir film. Gerilim, gizem diye bodoslama atlayarak filmi izlerseniz hiçbir şey anlamazsınız. Film, psikolojik gerilim aslında. filmi izlerken biraz şizofreni ve davranış bozukluğu bilginiz olması filmi daha kolay anlamanıza yardımcı olabilir. Film, tam da afişte belirtildiği gibi erkek zihninin, modernleşen hayatımız ve küresel sistem içinde şehir hayatına nasıl hapsolduğunu ve kadının aslında bir tabu olarak kaldığı vurguluyor. Filmi dikkatli izlerseniz demek istediğim imgeleri yakalayabilirsiniz. Filmi anlamayıp burada izlemek isteyenleri olumsuz yönlendirmek doğru değil düşüncesindeyim. Anlamadığınız filmlere yorum yapmayın lütfen.

    ---Burdan sonrası spoiler içerir, filmi izledikten sonra okuyun-----

    Kolaylık olması açısından örnek veriyorum. Filmde, elemanın parmağındaki yüzük izi, kadının izi görüp bir anda irkilmesi, filmin ilk başında seks kölesi olan kadının örümceği ezmesi ile filmin sonunu bağdaştırırsanız ve filmin sonunda gösterilen radyo yayınını dikkatli dinlerseniz, eleman ile annesi arasında geçen konuşmaya kulak kesilir ve filmi bir an bile kopmadan izlerseniz filmi anlarsınız. Aksi halde sizin için zor bir film olacaktır.

HDFİLMCEHENNEMİ.COM