Kışın Ortasında izle

Film ve dizileri farklı alternatiflerden izlemek için üstteki alternatifler kısmından seçim yapabilirsiniz.
Film Bilgileri 1 sene önce eklendi
Kışın Ortasında izle

Kışın Ortasında izle

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (22 votes, average: 3,77 out of 5)
Loading...

Edge of Winter filminde: Şiddetli bir fırtınada, çok az tanıdıkları ne yapacağı belli olmayan babalarıyla mahsur kalan iki çocuk, onların koruyucusu olması gereken babalarının onlar için en büyük tehlike olabileceğinden şüphelenmeye başlarlar.

Yıl - Ülke: (),

Tür: ,

Kategori: Filmler

IMDB Puanı:

Yorum Ekle
İsim
E-Mail

Filmden Bir Sahne ile İlgili Bilgi Verecekseniz İşaretleyiniz
Yorumlar (28)
  1. Akif Kurusoğan

    Güzel bir film. Fakat filmi izlemeden önce hem burda hem de başka sitelerde yorumları okuduğumda, sıkıcı bir film olduğunu söyleyenleri gördüm ve yine de izlemeye karar verdim çünkü bu tarz filmlere "sıkıcı" ifadesi kullananların nasıl film aradıklarını çok iyi bildiğimden olsa gerek filmi izledim ve iyiki de izlemişim. Evet filmdeki oyuncular tanınmış oyuncular değil ve ilk başlarda rollerini iyi yapamıyorlar diyebiliriz ama buna kızıpta filmi yarıda bırakmayın ve izleyin. Filmin güzel ve abartısız bir konusu var, kar kış deseniz zaten cabası manzaralar gerçekten güzel. Film iyi bir film arkadaşlar evet ayrıca dar bir oyuncu kadrosu ile başlayıp bitirmişler ama sonuna kadar izleyin ben izledim arşivime ekledim. Eğer bol aksiyon ve klişeli film izlemek istiyorsanız yanlış yerdesiniz ve olumsuz yorum yapanların en büyük hatası zaten en başta bu tarz filmleri izlemesidir.

  2. ckuop

    Bakalım filmi izlicem yorumlara bakarsak iyi değil diyolar benim kar kış filmleri çok hoşuma gidiyor sonra düşüncemi yazarım kolay kolay film beğenen biri de değilim

  3. serkan

    Film baya bir gerilimli, kar kış olması da apayrı bir hava katmış ama son çok saçmaydı. Daha güzel olsa 5 değil de 6 7 puan alabilirdi. Bence sırf sonundan kaybetmiş, daha sürpriz bekledim olmadı. Ama çok keyifli, gerilimli izlenebilir.

HDFİLMCEHENNEMİ.COM