Emoji Filmi izle |HD|

Film ve dizileri farklı alternatiflerden izlemek için üstteki alternatifler kısmından seçim yapabilirsiniz.
Film Bilgileri 2 ay önce eklendi
Emoji Filmi izle |HD|

Emoji Filmi izle |HD|

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (198 votes, average: 4,35 out of 5)
Loading...

Telefon kullanıcılarının bildiği bütün emojiler mesajlaşma uygulaması olan Textopolis’te yaşamaktadır. Telefonun kullanıcısı tarafından seçilecekleri zamanı bekleyerek zaman geçiren emojilerin hepsinin tek bir yüz ifadesi vardır ve bu ifadeyi değiştiremezler. Ancak Gene filtresiz doğmuştur ve birden fazla yüz ifadesi sergilemektedir. Diğer emojiler gibi “normal” olmak isteyen Gene çözüm yolu bulabilmek için en yakın arkadaşı emoji Hi-5 ve usta kod kırıcı emoji Jailbreak ile güçlerini birleştirir. Gene’i düzeltmek için aplikasyondan aplikasyona bir yolculuk başlar. Ancak bildikleri dünya tehdit altına girdiğinde bütün emojilerin kaderi bu üçlünün ellerinde olacaktır…
Yönetmenliğin Anthony Leondis’in üstlendiği filmin senaryosunda yönetmenin yanı sıra Eric Siegel’in de payı var. Sony Pictures’ın yapımcılığını üstlendiği projede T.J. Miller sesiyle da yer alıyor.

Yıl - Ülke: ()

Tür: , ,

Kategori: 1080p Film izle, Filmler

IMDB Puanı:

Yorum Ekle
İsim
E-Mail

Filmden Bir Sahne ile İlgili Bilgi Verecekseniz İşaretleyiniz
Yorumlar (38)
  1. cevahirabi

    imdb filme haksızlık etmiş. animasyon dalında çok rahat 5 üzeri alır. günümüz teknolojileri içinde konuşmalar ve replikler iyi bağlanmış. Ben beğendim.

  2. zühtü

    Tek dil, tek din, tek alfabe hayali kuran siyonist yeni dünya düzencilerinin tek alfabe olarak kullanmak istedikleri emojilere insanları ısındırmak için yapılmış bir film. Amaçları Firanvunlar devrindeki gibi insanlığı tekrar hiyerogliflere döndürmek.

    -4
HDFİLMCEHENNEMİ.COM