Film İstekleri

Sitemizin bu bölümünde yorum yazaraktan isteklerinizi yapabilirsiniz. Elimizden geldiğince kısa sürede herhangi bir sorun yoksa filmi eklemeye çalışacağız. Ayrıca burayı açmamdaki bir önemli nedenim ise, yorumlarımızda bulunan (+) (-) puanlama sistemiyle istek yapılan yorumlardan en fazla bekleneni tespit edip gerekli çalışmalara başlamak. Bir başka nedeni ise, vizyona giren çok popüler filmlerin yanı sıra, gözümüzden kaçan imdb puanı yüksek veya düşük, Çin, Rusya veya diğer ülkelerde izlemeye değer filmleri önermenizi bekliyorum. Ayrıca diğer filmlerin altına yapılan film istekleri hem yazı kirliliğine, hem de dikkatimizden kaçmasına neden oluyor. Film isteği yapılmadan bazı kurallarım olacak.

1. Yerli filmler istemeyin. Vizyon tarihleri belli olmuyor. Ayrıca birde telif mevzusu var.

2. Tutup da 1950 ler gibi eski tarihli filmler istemeyin. Asıl önceliğimiz en güncel filmler.

3. İstek yapmadan evvel sitedeki arama ile filmin olup olmadığına bakın.

4. İstekleri kendim inceleyip, filmi araştırıp uygun bulursam yükleyeceğim. Genelde önce orjinal dilde izleyip öyle siteme ekleme kararı alıyorum.

5. Burdaki yaptığınız istekler bana bir nevi yol gösterici olacaktır. Kesin ekleyeceğim diye bir söz vermiyorum.

6. Yaptığınız isteklerde küçükte olsa biraz bilgi ve nedenini yazarsanız, diğer takipçilerimizin pozitif oy kullanıp, isteğinizi daha hızlı yerine getirebiliriz.

Admininiz kaan.
Yorum Ekle
İsim
E-Mail

Yorumlar (6.697)
  1. axax

    Happy Death Day Hocam bu filmi yükleme şansın var mı? İncele bir güzel film izlemek 5 gündür uğraşıyorum her gün bakıyorum. Yok ama Teşekkür ederim şimdiden :)

  2. Onur

    Kaan bey az aksiyon film lerine yer verebilirmisiniz her gün 2 3 film izlerdim 5 gündür bakiyom dram gerilim gizem savaş tarzı film ler var saygı duyarım da tarzım diil valla az aksiyon filmleri rica ederim teşekkür ederim

  3. snopy

    zaman makinesiyle ilgili bir film geçmişte einstamı görmeye gidiyor vuruluyor.filmin adını bilmiiyorum :(