Film İstekleri

Sitemizin bu bölümünde yorum yazaraktan isteklerinizi yapabilirsiniz. Elimizden geldiğince kısa sürede herhangi bir sorun yoksa filmi eklemeye çalışacağız. Ayrıca burayı açmamdaki bir önemli nedenim ise, yorumlarımızda bulunan (+) (-) puanlama sistemiyle istek yapılan yorumlardan en fazla bekleneni tespit edip gerekli çalışmalara başlamak. Bir başka nedeni ise, vizyona giren çok popüler filmlerin yanı sıra, gözümüzden kaçan imdb puanı yüksek veya düşük, Çin, Rusya veya diğer ülkelerde izlemeye değer filmleri önermenizi bekliyorum. Ayrıca diğer filmlerin altına yapılan film istekleri hem yazı kirliliğine, hem de dikkatimizden kaçmasına neden oluyor. Film isteği yapılmadan bazı kurallarım olacak.

1. Yerli filmler istemeyin. Vizyon tarihleri belli olmuyor. Ayrıca birde telif mevzusu var.

2. Tutup da 1950 ler gibi eski tarihli filmler istemeyin. Asıl önceliğimiz en güncel filmler.

3. İstek yapmadan evvel sitedeki arama ile filmin olup olmadığına bakın.

4. İstekleri kendim inceleyip, filmi araştırıp uygun bulursam yükleyeceğim. Genelde önce orjinal dilde izleyip öyle siteme ekleme kararı alıyorum.

5. Burdaki yaptığınız istekler bana bir nevi yol gösterici olacaktır. Kesin ekleyeceğim diye bir söz vermiyorum.

6. Yaptığınız isteklerde küçükte olsa biraz bilgi ve nedenini yazarsanız, diğer takipçilerimizin pozitif oy kullanıp, isteğinizi daha hızlı yerine getirebiliriz.

Admininiz kaan.

Yorum Ekle
İsim
E-Mail

Yorumlar (6.914)
 1. Sultan

  Secret Superstar'ı yüklerseniz çok sevinirim. Nedenine gelirsek Aamir Khan filmlerinin her zaman biz izleyicilere bir katkısı olduğunu düşünüyorum. Bu yapıtında bize bir şeyler katacağına inanıyorum. Bu belki umut, belki sabır, belki de kendimizi bulacağımız basit bir duygu. İzlemeye değer ve sizin yüklemeye değer bir film olacağına inanarak böyle bir istekte bulunuyorum. İlginize şimdiden teşekkür ederim. Hoşçakalın.

 2. Mert

  Abi adalet takımı yani justice league filmini siteye koyarsanız sevinirim
  Ben bir flash hayranıyım ve bu filde flash değişmiş merak ediyorum nasıl bir flash yapmisllar

 3. SONER

  kardeş bi kaç film yazıcam kusura bakma şimdiye çıkması gereken filmler hiçbir yerde bulamadım. Hangisini bulursan bul sen de seversin bu filmleri.
  -Kardan Adam (The Snowman)
  -Suyun Sesi (The Shape of Water)
  -Muhteşem Showman (The Greatest Showman)
  -Jüpiter'in Uydusu (Jupiter holdja)
  -Suburbicon
  -Rampage: Büyük Yıkım