Gagarin : Pervyy v Kosmose izle

Film ve dizileri farklı alternatiflerden izlemek için üstteki alternatifler kısmından seçim yapabilirsiniz.
Film Bilgileri 2 sene önce eklendi
Gagarin : Pervyy v Kosmose izle

Gagarin : Pervyy v Kosmose izle

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (30 votes, average: 3,63 out of 5)
Loading...

Uzaya ilk çıkan kişi olan Yuri Gagarin’in 1961 yılında yaptığı bu efsanevi yolculuğuna, yaşananlara ve o günlerin SSCB’sine bir bakış. Film kalite olarak çok iyi. Sıkılmadan 2 saat geçirebilirsiniz.

Yıl - Ülke: ()

Tür: , ,

Kategori: Filmler

IMDB Puanı:

Yorum Ekle
İsim
E-Mail

Filmden Bir Sahne ile İlgili Bilgi Verecekseniz İşaretleyiniz
Yorumlar (49)
 1. Rahmi06

  2 sahtekar ülke. 1 Amerika 2 rusya. İkiside gitmediği halde gitmiş gibi gösterip en güçlü biziz dediler. Bütün dünya da buna inandı.

  -14
 2. Rahmi06

  Amerikan ve rusun uzay yarışı. 2 farklı düzenbaz. İkiside çıkmadığı halde çıktı gibi gösterip bütün dünyayı kandırmaları gibi.

  -14
 3. bykadir

  Filmin konusu öncelikle güzel.Fakat ruslar bu konuyu pek işleyememişler.Kendi tarihi başarılarını işlemeye çalışmışlar ama pek olmamış.Daha güzel olabilirdi.Yine de admin sonuçta bu filmi sen çekmedin.Eline sağlık bize izlettirdiğin için.

 4. hasan

  Ne oldum dememeli ne olacağım demeli diye bir atasözü bırakmış bize atalarımız. Bakıyorum da herkes Osmanlı'nın geçmişiyle, kurtuluş savaşımızla övünüyor. Ulan siz mi kurdunuz Osmanlı'yı? Siz mi katıldınız kurtuluş savaşına? Oturduğunuz yerden film izleyip yorum yapıyorsunuz sadece. Niteliksiz insanlar gelip burda biz zamanında şunu yaptık biz zamanında şöyle güçlüydük böyle güçlüydük diyebiliyorlar(sen ne yaptın ne yapıyorsun su hayatta?). Sizin kafanızı yaşamak İSTEMEM doğrusu.

  18
HDFİLMCEHENNEMİ.COM