Gintama izle |1080p|

Film ve dizileri farklı alternatiflerden izlemek için üstteki alternatifler kısmından seçim yapabilirsiniz.
Film Bilgileri 2 hafta önce eklendi
Gintama izle |1080p|

Gintama izle |1080p|

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (30 votes, average: 3,67 out of 5)
Loading...

Edo döneminin sonlarıdır. Dünya ve Amanto adı verilen uzaylılar arasında bir savaş patlak vermiştir. Savaş sırasında pek çok samuray hayatlarını kaybetmiş ve savaşı Amanto’lar kazanmıştır. Hükümet artık Amanto’ların kontrolü altındadır ve Edo’yu (eski Tokyo) istedikleri gibi yönetmektedirler. Ayrıca hükümet kılıç kullanımını da yasaklamıştır. Böylelikle artık samuraylara ihtiyaç yoktur.
Sakata Gintoki, bu dönemde yaşayan eski bir samuraydır. Kagura adındaki Yato klanından bir kıza, Shinpachi adındaki gözlüklü bir çocukla ve Sadaharu adındaki kocaman köpekleri ile birlikte, Yorozuya adında bir dükkan işletmektedir. Yorozuyada her türlü işi ücret karşılışında yapıp kiralarını ödemeye çalışırlar. Bu grubun başına gelen bazen komik, bazen hüzünlü ve bazen de macera ve aksiyon dolu olayları ele alır. Bazen de Gintokinin eski savaş yoldaşlarından olan ve ‘Kihetai’ denen bir terör örgütünün lideri olan Takasugi ile mücadele ederler. Olaylar geliştikçe Amantolar arkasındaki gerçek önyüze çıkmaya başlayacak ve örgütler arası savaşlar çıkacaktır…

Yıl - Ülke: ()

Tür: , ,

Kategori: 1080p Film izle, Filmler

IMDB Puanı:

Yorum Ekle
İsim
E-Mail

Filmden Bir Sahne ile İlgili Bilgi Verecekseniz İşaretleyiniz
Yorumlar (26)
 1. Mehmet GÜVEN

  Ay ay! Yesinler senin göndermelerini misafircik. Ne dangalaklar var. Kendisi bir filmi beğendi diye illa herkes o filmi beğensin diye bir taraflarını yırtan. Merak etme koçum sen. Benim için bu saçma salak filmi beğenmeyenlerin tek alternatifi Reco Meco değil. Kaliteli film ve animeler dolu. Kafanı yorma sen. Herkesin sevdiği tercih ettiği filme saygı duyulması gerekir, duyarım da ama böyle tipler saygı göstermediği için anlayacağı dil bu sadece. Yoksa bu filmi diğer beğenenlere hiçbir lafım yok!

  10
 2. misafir

  manga okumayı/seyretmeyi sevenler kesinlikle kaçırmasın.
  Manga ne diyenler bir göz atabilir.
  Çizgi film sevmeyenler, japon abartmalarını anlamayanlar. gidin buradan. boş boş konuşup can sıkmayın.

  Film anlayanına emsalsiz. recep ivedik sevene anlamsız gelecek.

  -7
 3. Somun

  Slm siteye filmleri yukleyen arkadaslardan biraz daha animasyon filmlerine agirlik vermelerini rica edecektim eski olsada olur

 4. Mehmet GÜVEN

  Onur efendi, elmayla armutları karıştırıp, biri Anya 'dan diğeri Konya 'dan alakasız örnek verip, aklınca beni yanlışa çıkarttığını sanıyorsun ama komik duruma düşmüşsün farkında değilsin be. Dünya tarihini doğru irdelemeyi öğren önce sen. Sonra gel buraya ve yorum yaz bu konularda. Bilgisi olmadan fikri olan kişiler ne kadar çoğal (tıl) mış bu ülkede özellikle. Cahillik meziyet olmuş!

  35
HDFİLMCEHENNEMİ.COM