Haemoo izle

Film ve dizileri farklı alternatiflerden izlemek için üstteki alternatifler kısmından seçim yapabilirsiniz.
Film Bilgileri 2 sene önce eklendi
Haemoo izle

Haemoo izle

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (24 votes, average: 3,42 out of 5)
Loading...

1998’de, balıkçı teknesi Jeonjiho balık yakalamak için denize açılır. Balıkçı tekneleri umdukları kadar balık yakalama konusunda başarıya ulaşamazlar. Daha sonra geminin sahibi, Kaptan Kang’a (Kim Yun-Seok) gemiyi satacağını söyler. Kaptan Kang bunun olmasına istemez ve gemiyi kendisi satın almak ister ancak hiçbir yerden para bulamaz. Kaptan Kang daha sonra Çinli-Koreli kaçak yolcuları denizden alıp limana getirmeyi kabul eder. Dong-Sik (Park Yoo-Chun) & Chang-Wook (Lee Hee-Joon) dâhil tüm mürettebat Kaptan’ın bu plânından korkarlar ancak plâna uymayı kabul ederler. Fırtınalı bir gecede, balıkçı teknesi Jeonjiho, okyanusun ortasında durur ve başka bir teknedeki kaçak yolcuların teknelerine binmelerine izin verirler. O sırada genç bir kadın, Hong-Mae (Han Ye-Ri), suya düşer ancak Dong-Sik onu kurtarmak için suya atlar. Kâbus yolculukları ise o andan sonra başlayacaktır.

Yıl - Ülke: ()

Tür: ,

Kategori: Filmler

IMDB Puanı:

Yorum Ekle
İsim
E-Mail

Filmden Bir Sahne ile İlgili Bilgi Verecekseniz İşaretleyiniz
Yorumlar (20)
  1. YÖNETMEN

    filmin sonunda donsik kendi çocuklarını gördü ama kadın donsiki görmedi. en azından bir kavuşma sahnesi olupta film bu şekilde bitebilirdi. çok güzeldi

    -20
  2. Senarist

    İnsan kaçakçılığının yarattığı drama ülkemizde de şahit olduk. Tam olarak onu konu almış bir film. Fakat işleyiş size ''hadi bit artık! '' dedirtebilir. Yine de sonunu az da olsa merak ettirmiş fakat beklentiyi karşılamamış.

    Paylaşım için teşekkürler.

HDFİLMCEHENNEMİ.COM