Hayatımın Şarkısı izle

Film ve dizileri farklı alternatiflerden izlemek için üstteki alternatifler kısmından seçim yapabilirsiniz.
Film Bilgileri 2 sene önce eklendi
Hayatımın Şarkısı izle

Hayatımın Şarkısı izle

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (34 votes, average: 4,47 out of 5)
Loading...

İnsanın yüreğini ısıtan bu komedi-dramın başrolünde 16 yaşındaki Paula ve mandıracılık yapan ailesi var. Paula ailenin tek işiten üyesi olarak, neredeyse her gün sağır anne babası ile kardeşinin mecburi çevirmenliğini yapmaktadır. Günün birinde, şarkı söyleme yeteneğini keşfeden müzik öğretmeninin cesaretlendirmesiyle bir şarkı yarışmasına katılmaya karar verir; ancak bu karar ona bağımlı yaşayan ailesini bırakmak ve yetişkinliğe ilk adımı atmak anlamına gelecektir. Aynı zamanda “O Ses Fransa” yarışmacısı olan Louane Emera filmdeki şarkıları da kendi seslendirdi ve Paula rolüyle övgü topladı.

Yıl - Ülke: ()

Tür:

Kategori: Filmler

IMDB Puanı:

Yorum Ekle
İsim
E-Mail

Filmden Bir Sahne ile İlgili Bilgi Verecekseniz İşaretleyiniz
Yorumlar (31)
 1. ezgı

  fılımın sonundakı solo performansa bayıldım, kesınlıkle ızlenmeye deger bır fılım, ne fransızca nede işaret dılını bılmeme ragmen kalbınıze dokunan bır fılım genç bır kızın kenıdındekı yeteneklerı keşfetmesını anlatıyor, vaktınızı boşa harcamadan ızlıyebılecegınız güzel bır fılım ;)

 2. cevahirabi

  Türü bence komedi değil. ilk10dk içinde film sonunu anlıyorsnunuz. aman aman bir şey beklemeyin. 10-5 alır. en azından vasat değil.

 3. Rabia

  Hayatımda izlediğim en güzel filmlerdendi. Hatta 2.sırayı alır. İçimi ısıtan, hüzünlendirirken gülümseten çok güzel bir filmdi. Herkesin izlemesini tavsiye ediyorum.

  1. filimci baba

   bi kere bu film komedi deil bir sahnesinde bile komik bişey yok aile yapısı ve engeliler için inceden çıkarılacak dersler var ama sade ve basit hatta biraz sıkıcı

   -11
HDFİLMCEHENNEMİ.COM