Aşk izle

Film ve dizileri farklı alternatiflerden izlemek için üstteki alternatifler kısmından seçim yapabilirsiniz.
Film Bilgileri 4 sene önce eklendi
Aşk izle

Aşk izle

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (7 votes, average: 3,57 out of 5)
Loading...

heodore Twombly hayatını, yakın gelecekte nadir bulunan bir şeye dönüşecek olan el yazımı mektupları yazarak kazanmaktadır ve bugünlerde artık insanların işlerini bilgisayar programları yerine getirmektedir. Theodore, karısından boşandıktan sonra bir apartman dairesinde tek başına yaşamaya başlar ve bir gün karşılaştığı bir teknoloji reklamıyla birlikte hayatı değişir. Kusursuz bir yapay zeka sistemi sunan yeni bir telefon modeli, onu son derece çekici bir kadın olan Samantha ile tanıştırır. Sanal bir varlık olan Samantha, Theodore’u dünya ve hayat üzerine sorduğu sorularla bambaşka bir gerçeklikle tanıştırır. Ağır bir depresyonun içerisinde olan Theodore, yavaş yavaş hayatın keyifli yanlarını fark etmeye başlarken yapay zeka programıyla arasındaki ilişki de gitgide tuhaflaşır.

Yıl - Ülke: ()

Tür: , ,

Kategori: Filmler

IMDB Puanı:

Yorum Ekle
İsim
E-Mail

Filmden Bir Sahne ile İlgili Bilgi Verecekseniz İşaretleyiniz
Yorumlar (5)
  1. Altuğ

    Yorumların azlığı ve kanımca yanlışlığını düzeltmek için yazıyorum film derin düşünen ve yalnız kişilerin anlayabileceği nitelikte bir başyapıt izlemenizi öneriyorum filmi bizimle buluşturan herkese teşekkürlerimi iletiyorum saygılarımla ...

  2. sıkıcı

    Saçma bir son zaman kaybı olduğunu düşündürdü. Hiç beğenmedim. Kısaca daha kararsızsanız başlamayın derim yol yakınken dönerseniz 2 saat kaybetmemiş olursunuz.

  3. animus

    Gayet hoş ve dokunaklıydı. Ama 30 yaş üstü kişilere daha uygun bir film. Yalnızlığı bilmeyenlerin anlayacağı türden değil.

HDFİLMCEHENNEMİ.COM