Herkül Özgürlük Savaşçısı izle |1080p|

Film ve dizileri farklı alternatiflerden izlemek için üstteki alternatifler kısmından seçim yapabilirsiniz.
Film Bilgileri 3 sene önce eklendi
Herkül Özgürlük Savaşçısı izle |1080p|

Herkül Özgürlük Savaşçısı izle |1080p|

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (165 votes, average: 4,53 out of 5)
Loading...

1400 yıl önce tanrı veya insan olmayan işkence görmüş bir ruh dünyada yürüdü. Herkül (Dwayne Johnson) tanrı kral Zeus’un güçlü oğluydu. Bunun karşılığında tüm hayatı boyunca acı çekti. 12 görevi ve ailesini kaybetmesinin ardından, bu karanlık yorgun ruh tanrılara sırtını döndü ve huzuru kanlı savaşlarla çarpışarak aramaya başladı. Yıllar içinde kendisi gibi altı ruhla yakınlaştı. Aralarındaki bağın kaynağı savaşma sevgileri ve ölümün nefesini enselerinde hissetmeleriydi. Bu adamlar ve kadın nereye savaşmaya gittiklerini veya neden savaştıklarını hiç sorgulamadılar. Öğrenmek istedikleri tek şey alacakları paraydı. Trakya Kralı bu paralı askerleri adamlarını eğitmeleri için adamlarının dünyanın en iyi ordusu olması için tutar. Bu kayıp ruhların; acımasız ve kana susamış bir ordu eğitmeye başladıkları zaman ne kadar düştüklerini anlamalarının zamanı gelmiştir.

Yıl - Ülke: ()

Tür: ,

Kategori: Filmler, Tavsiye Filmler

IMDB Puanı:

Oyuncular: Dwayne Johnson , Irana Shayk

Yorum Ekle
İsim
E-Mail

Filmden Bir Sahne ile İlgili Bilgi Verecekseniz İşaretleyiniz
Yorumlar (156)
 1. serkan

  zeyus hep deyyustur aslında böyle biri olduğuna kendileri inandığı gibi bizide inandırmaya çalıştılar inandırdılarda biz inanmaya çabuk alışık bir ülkeyiz. filmin güzelliğine inanın ama içindekilerinde olmadığına da inanın. filmin keyfine varın olmuş gibi :)

  1. Koca Bir Yazık

   nere madara oldu acaba filmi izlemeden fragmandan bir şeyler çıkarmaya çalışmış arkadaş. Film güzeldi gayet de sürükleyici 10 üzerinden 7

   10
HDFİLMCEHENNEMİ.COM