Hip Hop Dansçıları izle

Film ve dizileri farklı alternatiflerden izlemek için üstteki alternatifler kısmından seçim yapabilirsiniz.
Film Bilgileri 2 sene önce eklendi
Hip Hop Dansçıları izle

Hip Hop Dansçıları izle

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (27 votes, average: 4,63 out of 5)
Loading...

Her şey para için ve saygı. Ama kendi figürleriniz varsa her şey mümkün. Elgin (IMX’den Marques Houston) ve David (B2K’dan Omarion) yöredeki en iyi sokak dansı gruplarının liderleri ve yakın arkadaşdırlar. Başka bir hit grup meydan okuyunca, Elgin ve David, şöhretlerini kaybetmemek için en uçucu figürleri denerler.

Yıl - Ülke: ()

Tür: , ,

Kategori: Filmler

IMDB Puanı:

Yorum Ekle
İsim
E-Mail

Filmden Bir Sahne ile İlgili Bilgi Verecekseniz İşaretleyiniz
Yorumlar (10)
 1. Kubilay Niçin

  Ben istek yapmıştım sanırım. Diğer sitelerde hiç adam akıllı görüntü yok. Eliniz dert görmesin tekrar izliyorum. Ve filmin IMDB puanına aldanmayın. İzleyebileceğiniz en iyi hip hop filmi. Ve dostluğu da konu alan bir film.

 2. Jackie

  İLK HİP HOP FİLM İ BU FİLM İ KESİN İZLEYİN PİŞMAN OLMAZSINIZ BAKMAYIN ESKİ OLDUĞUNA BU FİLM CEKİLDİKDEN SONRA DİĞRE FİLMLER YAPILDI VE ÇOK GÜZEL BİR FİLM KESİN İZLEYİN NORMALDE YORUM YAPMAYAN BİRİSİYİM AMA KAAN CANINI YEDİĞİM ELLERİN DERT GÖRMESİN HELAL SANA

 3. filmsever

  11 sene öncesinin filmi de olsa muhteşem. IMDB puanına aldanmayın arkadaşlar. Kesinlikle izlerken mutlu olacak ve müziğe doyacaksınız.

 4. Sercan Sarıgöz

  kurtlar kardeşime katılıyorum çok eski bir film ama çok güzel bir hip hop dansı step up kadar olmasada etkiliyici. Kaan bey Biker Boyz adında bir film var onuda eklerseniz sevinirim.. Eski ama motor tutkunlarına güzel bir film :)

HDFİLMCEHENNEMİ.COM