Hz Süleyman Krallığı izle

Film ve dizileri farklı alternatiflerden izlemek için üstteki alternatifler kısmından seçim yapabilirsiniz.
Film Bilgileri 5 sene önce eklendi
Hz Süleyman Krallığı izle

Hz Süleyman Krallığı izle

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (24 votes, average: 4,88 out of 5)
Loading...

Peygamber ve Kral! Allah ona daha önce kimseye vermediği bir güç verdi.Emrine cinler,hayvanlar ve rüzgar boyun eğdirildi.O,Kur’an’ın da ayetlerle sabit kıldığı dünya hükümdarı Hz.Süleyman!! İran sinemasının değerini yükselten bir yapım..

Yıl - Ülke: ()

Tür: , , ,

Kategori: Filmler

IMDB Puanı:

 • Yönetmen:
 • Oyuncular: , , , , , , , , , , ,
 • Yorum Ekle
  İsim
  E-Mail

  Filmden Bir Sahne ile İlgili Bilgi Verecekseniz İşaretleyiniz
  Yorumlar (7)
  1. sait

   Ben böyle saçma bir film izlemedim Hz.süleyman rolunde oynayan adamın duaları haricinde film yersiz saçma sapan birşey Hz. süleyman'ın cinlerden, kuşlardan, insanlardan büyük bir ordusu vardı rüzgara hükmediyordu onun zamanın da bolluk ve bereket vardı cinler onun için hiç durmadan çalışırlardı karşı gelen olursa azap ateşiyle karşılaşırdı o yüzden cinler çok korkardı Hz. süleyman'dan denizden inciler, altınlar çıkarılırdı değerli çömlekler, tabaklar, çanaklar, kaleler yapılırdı cinler tarafından ama filme bakıyorsun cinler karşı çıkıyor Hz. süleymana hayvanların dilinden anlıyor ve cevap veriyordu filme bakıyorsun hiç bir hayvanla konuşmuyor sadece bakışıyor filmde hiç bir gerçekçi pay yok zaman kaybı böyle filmlerle zihninizi karıştırmayın. Cahil kimse seyreder gerçek sanır...

  2. Mert

   Bazı yerleri çarpıtılmış yani hadislere göre uyarlanmış ama temeli doğru.1500 sene öncesinden günümüze gelen ve birçoğunun uydurma hadisler olan sözler kitabımıza zarar vermektedir.unutmayınki değiştirilememiş tek kitap kuran dır ve senin hayatına Yön verebiilecek tüm nasihatler orda vardır.hadislerin kurana ters düşmeyeni ancak kabul edilebilir.onun için bu filmde de zarar verebilecek hususlar vardır. iran Yapımı bir film olduğu için çok fazla bişey beklememek gerek efekt açısından.hele gemi ve cinlerin olduğu sahne görsel Açıdan berbattı.

   1. Neynawa

    Mert efendi; İran yapımı bir film olduğu için fazla bir şey beklemeyin demişsin. O zaman adam gibi bir türk filmi söylede millet izlesin. Ayrıca filmde Kur-an'a ve hadislere de ters düşen hiç bir şey yok. Yaptığın yorumdan anladığım kadarıyla dini bilgin de yok. İranlılar da müslüman bizde. Burada mezhepçilik yapıp araya nifak sokma. Filme gelince film gayet güzel.

  HDFİLMCEHENNEMİ.COM