İ – Lived izle

Film ve dizileri farklı alternatiflerden izlemek için üstteki alternatifler kısmından seçim yapabilirsiniz.
Film Bilgileri 2 sene önce eklendi
İ – Lived izle

İ – Lived izle

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (67 votes, average: 3,27 out of 5)
Loading...

Josh Fosse, hayatının nereye gittiğini bilmeyen 20’li yaşlarda genç bir adamdır. İnternette, android uygulamalar hakkında değerlendirme yaparak para kazanmaya çalışırken, eğlence olsun diye I-Lived adlı bir uygulamayı değerlendirmeye karar verir. Uygulamayı kullanmaya başlar ve bu doğrultuda hayatı değişir. Birtakım koşulları yerine getirmek şartıyla, istediği her şeyi elde etmeye başlar. Ancak olumlu yönde gelişen bu olayların uygulama sayesinde değil, tesadüfen geliştiğine inanmak ister ve uygulamadan çıkış yapmaya karar verir. Uygulamadan çıkar çıkmaz kazandığı her şeyi bir bir kaybetmeye başlar ve hayatı alt-üst olur. Josh, uygulamaya tekrar kaydolduğunda ise bu defa öne sürülen şartlar çok daha ağır olacaktır…

Yıl - Ülke: ()

Tür: ,

Kategori: Filmler

IMDB Puanı:

Yorum Ekle
İsim
E-Mail

Filmden Bir Sahne ile İlgili Bilgi Verecekseniz İşaretleyiniz
Yorumlar (22)
 1. REPEL

  YİNEDE DERS ÇIKARILMALI;

  aslında hayatta yaşadığımız her şeyden bir ders çıkartmalıyız izlediğimiz bu filimden bile.. filim gizem konusu ile kendisini ön plana çıkartsada, daha iyi bir filim izleyebilirdik. fakat verilmek istenen mesaj çok açık.. kesinlikle bir şey satın alırken o küçük satırlar dolusu yazıları okumayıp imzamızı atıyoruz yada ''şartları okudum kabul ediyorum'' butonuna basıyoruz ya.. işte filimin konusuda bu aslında siz siz olun özellikle internet ortamında bir ürünü veya bir aplikasyonu satın almadan önce neyi satın alıyoruz hangi hükümlülükleri beraberinde getiriyor kontrol etmeliyiz. yoksa başımıza filimdeki gibi talihsizlikler gelebilir..

  REPEL

 2. mehmet

  Film gerçekten güzel, Sürükleyici, Jeremiah WATKINS performansı gerçeken iyi(kendisi aslında komedyen) ve bir çok deli saçması acemi kameralarla çekilmiş(paranoya aktivitesi vb) filmlerden daha daha iyi. İnternet ve akıllı telefon beğımlılığını başka bir boyutta soft gerilim ile harmanlayarak işlemiş film. Birçok seyrettiğim filme dayanarak bana göre puanı 6.5. 25 yaş üstü herkese seyretmesini tavsiye ediyorum.25 yaş altı için şiddet ve erotik sahneler sakıncalı olabilir.

 3. Divx

  Değişik bir film. Ancak değişik olması iyi film demek değil maalesef. Sırf Meraktan ne acaba diye izliyorsun ama sonunda zekice,seni tatmin edecek bir cevap alamıyorsun. Ayrıca oyunculuk çok kötü. Başroldeki çocuk dünyanın en itici oyuncuları arasında yer alır o derece... Kısaca 10 üzerinden 4 eder bir film. İmdb ile aynı fikirdeyim. Boş.

HDFİLMCEHENNEMİ.COM