İnhumans 1.Sezon izle

83
Film ve dizileri farklı alternatiflerden izlemek için üstteki alternatifler kısmından seçim yapabilirsiniz.
Film Bilgileri 7 gün önce eklendi
İnhumans 1.Sezon izle

İnhumans 1.Sezon izle

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (25 votes, average: 3,96 out of 5)
Loading...

Uzun yıllar Marvel sinema evreninin bir parçası olarak adı anılan Inhumans, geçtiğimiz yıl bu planın değiştiği ve Inhumans’ın ABC kanalında dizi olacağı açıklanmıştı. Marvel’ın da sahibi olan Disney’e ait olan ABC kanalı Agents of SHIELD dizisine de ev sahipliği yapmakta. Inhumans dizisi süper güçlere sahip bir ailenin kendi krallıklarından kovulmasıyla başlıyor ve yeniden bir araya gelerek eski güçlerine kavuşma hikayesine odaklanıyor. Dizinin ilk iki bölümü 1 Eylül tarihinden itibaren dünya çapında pek çok IMAX salonunda gösterime girecek. Esas yayın hayatına ise 29 Eylül’de ABC kanalında yayınlanacak ilk bölümüyle başlayacak.

Yıl - Ülke: ()

Tür: , ,

Kategori: Diziler

IMDB Puanı:

Yorum Ekle
İsim
E-Mail

Filmden Bir Sahne ile İlgili Bilgi Verecekseniz İşaretleyiniz
Yorumlar (18)
 1. SteeLStorm

  Bir diziyi izlemek bu kadarmı zor anlamadım ki altarnetif 1 ve 2 çalışmıyor 3 ise telefonumun içine etti virüs uyarısı alıyorum artık devamlı kesik kesik izlenmez arkadaş bu sinir oldum iyice kısaca

 2. arnavutefe

  bence boşuna zaman kaybetmeyin THE GIFTED izleyin oda marvelın dizisi xmenin dizisini yapmışlar bunu izleyip zaman kaybetmedin derim

 3. seyhan

  4. bölüm oldu hala geyik muhabbeti devam ediyor. Artık özel güçlerini kullansalar iyi olacak. Sinirlenip Marvel'in sayfasına yazı yazayım dedim bir kaç kelime, baktım yorum yapacak yer yok çıktım :) Umarım iyi bölümler çıkar artık.

 4. seyhan

  Aksiyon ve fantastik güçlerin kullanımı artacak olursa bölümlerde, bu dizi tavan yapar mutlaka, şimdilik iyi gidiyor, tam benim tarzım.

HDFİLMCEHENNEMİ.COM