Kahraman Miçolar izle |1080p|

Film ve dizileri farklı alternatiflerden izlemek için üstteki alternatifler kısmından seçim yapabilirsiniz.
Film Bilgileri 2 sene önce eklendi
Kahraman Miçolar izle |1080p|

Kahraman Miçolar izle |1080p|

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (50 votes, average: 3,94 out of 5)
Loading...

Dünyanın sonu geldi çattı! Tüm dünyanın sular altında kalmasına çok kısa bir süre kaldı! Neyse ki sakat kafadarlarımız Dave ve biricik oğlu Finny için hala bir şans daha var! Nestrian neslinin sürdürülebilmesi de; bu çetin mücadeleden alnının akıyla çıkmayı başarabilmek için kanat çırpan baba ve oğlun elinde gibi görünüyor!

Animasyon soslu bir Nuh’un Gemisi parodisi olan film; dünyanın sular altına kalmasının ardından soyunu sürdürebilmek için mücadele eden sevimli dostlarımızın macerasını beyazperdeye taşıyor. Yönetmenliğini yine ağırlıklı olarak animasyon piyasasına yönelik işleriyle tanınan Toby Genkel ve Sean McCormak ikilisinin üstlendiği Lüksemburg ve Almanya ortak yapımı olan film; dostluk, dirayet ve fedakârlık duygularını ön plana alan ve öncelikli olarak çocuk izleyicileri cezbedecek gibi görünen eğlenceli bir animasyon güzellemesi!

Yıl - Ülke: ()

Tür: , ,

Kategori: 1080p Film izle, Filmler

IMDB Puanı:

Yorum Ekle
İsim
E-Mail

Filmden Bir Sahne ile İlgili Bilgi Verecekseniz İşaretleyiniz
Yorumlar (8)
  1. Turks

    karkadaşlar, aç yaşında olduğunuzun hiç bir önemi yok eğlenceli bir animasyon izlemenizi tavsiye ederim. ayrıca adminlere bilgi amaçlı bildirmek isterim, filmin için de 5-6 kez parça parça ingilizce olarak başa dönüyor. umarım bu sorunda düzeltilir.

  2. metyus

    okru da problem var ara ara kesilmis bolumler ingilizce olarak parca parca karisik bi sekilde aralarda duruyor paylasim icinde tesekkur ederim cocuklar icin iyi oluyor

HDFİLMCEHENNEMİ.COM