Kana Susayanlar izle

Film ve dizileri farklı alternatiflerden izlemek için üstteki alternatifler kısmından seçim yapabilirsiniz.
Film Bilgileri 3 sene önce eklendi
Kana Susayanlar izle

Kana Susayanlar izle

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (8 votes, average: 4,00 out of 5)
Loading...

Altı üniversiteli arkadaş, hafta sonu tatili için kırsal bölgede gayet lüks bir eve giderler. Onlar eğlencenin dibine vurmakla meşgulken, yakın kasabalardan birine terörist füze saldırısı gerçekleşir. Kasabalıların çoğu ölümcül bir virüsten etkilenerek kuduza benzer belirtiler göstermeye başlar. Gözü dönmüş ve hızlı hareket eden hastalık bulaşmış kasabalılar, gençlerin kaldığı evin etrafını sarar. Gençler daha ne kadar süre dayanabilecekler? Hastalık bulaşmış insanlar sokaklarda ‘uyurken’, aralarından fark ettirmeden kaçabilecekler mi? Kaçabilseler bile nereye gidecekler?

Yıl - Ülke: ()

Tür: , ,

Kategori: Filmler

IMDB Puanı:

Yorum Ekle
İsim
E-Mail

Filmden Bir Sahne ile İlgili Bilgi Verecekseniz İşaretleyiniz
Yorumlar (6)
 1. Volkan

  Vadicilerin ,200 kusuruncu bölumde ölen Mematinin 250ci bölumlerde hala daha nezaman geri gelecek diye sormasi kadar sacma bi son olmus :) Zaten bastan sona sacma, bikmadilar böle enfeksionlu bakterili filim zirvaligindan.. Bonzai icirsen böle kafa yapmaz bi insan nasil oluyorda bir isirikda gerizekali bir mahlukata dönusuyor? Kuduz virusun bile kulucka suresi 2 ile 8 hafta suruor.. Filmi ekleyenlere tesekkurler.

  1. Ayten

   Volkan bey Haklısınız diyeceğim fakat Memati ve o aptal dizi hakkında %100 Haklısınız size sonuna kadar Katılıyorum . Fakat gelelim zombi virüsüne tabikide bir senaryodan ibaret gerçek olacak hali yoktu . Adı üzerinde film ve bizlerde severek izliyoruz . Milyonlarca hayranı var . Olmasaydı bugün the Walking dead bu kadar fenomen olmazdı . Bir düşünün ki insanoğlu artık Mars'ta yaşayayabilecek bir teknolojiye sahip haarp (Alaska ) projesi , 51. Bölge , NASA , ceren , feta v.s. Bunları düşündüğümüzde ki insanlar artık 10 yıl sonra ki Kuyruklu Yıldız'a inebiliyor bu virüsümü üretemeyecekler . Basit bir kuduz virüsle bunu kıyaslamanız oldukça Saçma olmuş . Bu kadar sığ düşünmeyin .

 2. Ocen

  İki ayrı son yapmak istemişler ... Kararsızlıkları komik . Hızlı hızlı geçtim çok sıkılmadım yani.. Emeği geçenlere teşekkürler

HDFİLMCEHENNEMİ.COM